Máte dilemu aká pleťová maska by bola pre vás ideálna? Najprv by ste mali zistiť, aký typ pleti máte. Každá má totiž inú funkciu. Nepodceňujte preto jej výber! Suchá, normálna, zmiešaná či mastná pleť pomôže k tomu správnemu výberu masky na tvár. Zvoliť si liftingovú, hydratačnú, čistiacu, omladzujúcu, upokojujúcu, rozjasňujúcu či regeneračnú? Máme pre vás pár tipov!

Na rozjasnenie pleti:

Masque Visage Clarté

Táto zosvetlujúca, vyhladzujúca a rozjasňujúca maska nasýtená Derma –WhiteBerry komplexom okamžite obnovuje žiarivosť pleti a prebudí vašu krásu behom 10 minút. Môžeme v nej nájsť: extrakt z lomikameňa, ktorý bojuje proti voľným radikálom a má tiež rozjasňujúce vlastnosti.  Vitamín C sa používa pri spomalení tvorby pigmentov melanínu. To pomáha presvetliť pleť. Prispieva k syntéze kolagénu – proces, ktorý môže spomaľovať starnutie. Základná prírodná zložka dermis, kyselina hyaluronová hrá životnú úlohu pri hydratácii pokožky. Zabezpečuje dlhotrvajúcu hydratáciu.

Na mastnú a problematickú pleť:

Masque Purifiant

Čistiaca a peelingová maska, ktorá má dvojitý čistiaci účinok: môžete ju používať ako masku na zmatnenie a vyhladenie pokožky alebo ako peeling pre vyčistenie pleti. Výťažok z čílskej mäty reguluje seboreu. Predchádza vzniku podráždeniam, ktoré sú príčinou nedokonalostí pleti. Obmedzuje a kontroluje tvorbu kožného mazu. Zinok obmedzuje tvorbu nadmerného mazotoku a normalizuje množstvo kožného mazu. Kaolín (biely íl) so silným absorpčným účinkom pleť vyčistí. Šípkový olej je bohatý na esenciálne mastné kyseliny, ktoré umožňujú schopnosť regenerácie pleti a bunkového rastu. Obsah retinolu je veľmi blahodarný pre liečbu akné. Regeneruje, hydratuje a pomáha hojeniu. AHA estery spôsobujú mikroabraziu pleti, vyhladzujú ju a napomáhajú k odstráneniu nedokonalostí či vyhladzujú povrch kože. Viditeľne redukujú nedokonalosti (pupienky a čierne bodky) a čistia upchaté póry.

Na vyhladenie pleti:

Techni Peel Masque

Vyhladzujúca peelingová maska vám navráti mladosť a sviežosť. Obsahuje AHA kyseliny, ktoré odstraňujú odumreté bunky a vyhladzujú povrch pokožky. Tiež viditeľne bojuje proti vráskam. Za niekoľko minút pleť obnoví sviežosťou a žiarivosťou. Vrásky jednoducho vymaže! Tvár sa rozjasní, rysy tváre sa opäť napnú a únava mizne.