Payot vám predstavuje nový aplikačný rituál, ktorý podporuje účinky nového produktu. Chcete sa dozvedieť profesionálne hnow-how? Novinka Supreme Jeunesse Experience chráni pred oxidačným stresom tým, že na seba viaže voľné radikály a napráva škody, ktoré napáchali. Tiež stimuluje tvorbu reparačných proteínov pôsobiacich na DNA a znižuje výskyt chronických zápalov pokožky. 

90 minútové omladzujúce ošetrenie súčasne pôsobí na vrásky, pigmentové škvrny a povädnutú pleť. Mimoriadna pozornosť je venovaná  perlovému peelingu, slávnej masáži v 42 krokoch a vyhladzujúcej maske s trblietavými pigmentami

Krok: Ráno a večer nanášajte SUPREME JEUNESSE REGARD na očné kontúry. Postupujte podľa obrázkov:                       

Snímek obrazovky 2015-10-14 v 13.47.28

 

 

 

 

SUPREME JEUNESSE REGARD 

Špeciálna starostlivosť o pleť zameraná na delikátne očné kontúry. Ideálne ráno pre zvýraznenie a rozjasnenie očí a večer pre nekončiacu regeneráciu. Ľahká, hodvábne jemná textúra na očných kontúrach zanecháva jemný závoj.

2. Krok: Potom naneste SUPREME JEUNESSE CONCENTRE na celú tvár a krk, SUPREME JEUNESSE JOUR aplikujte ráno a SUPREME JEUNESSE NUIT večer.

Snímek obrazovky 2015-10-14 v 13.47.38

 

 

 

 

 

SUPREME JEUNESSE CONCENTRE 

Skutočný  klenot v anti-agining starostlivosti o posilnenú, dvakrát koncentrovanejšiu kyselinu hyalúronovú a vitamínom C ako v ostatných výrobkoch tejto rady pre dosiahnutie ešte lepších a viditeľnejších účinkov. Delikátne, fluidné  sérum, ktoré sa rýchlo vstrebáva do pokožky s hodvábnym pohladením.

UPREME JEUNESSE JOUR 

Starostlivosť pre zdôraznenie mladosti pleti. Každé ráno dopuje pleť najnovšou generáciou antioxidantov, aby ju chránil pred agresormi okolitého prostredia behom celého dňa. Jemná a smotanovo božská perlová textúra, ktorá sa ľahko vpije do pleti.

SUPREME JEUNESSE NUIT 

Nočná starostlivosť obnovujúca mladosť pleti pôsobí po celú noc vďaka aktívnej zložke, ktorá sa chronobiologicky uvoľňuje, aby neutralizovala poškodenie spôsobené behom dňa. Bohatá a perleťová jemná krémová textúra, ktorá posilňuje pleť.