PUPIENKY? NIKDY VIAC!

Vojna s pupienkami  je na konci, rovnako ako krkolomná cesta za znovuobjavením čistej a sviežej pokožky.

Pupienky netrápia len teenagerov, v skutočnosti  1 z 5 dospelých ľudí trpí na občasné nedokonalosti, najmä v mestských oblastiach. Štúdie poukazujú na súvislosť medzi vplyvom znečistenia na pokožku a vznikom nedokonalostí.

PAYOT uvádza na trh 4 nové produkty z radu PÂTE GRISE! Vďaka ich purifikačným účinkom pomáhajú udržať rovnováhu pokožky, zatiaľ čo ju chránia pred znečistením okolitého prostredia.

Úžasne senzorická starostlivosť o pleť s hodvábnymi textúrami , ktoré nikdy nezanechávajú pocit mastnoty. Zamatovo matná pleť, zelená a kvetinová vôňa s tónmi ruže, jazmínu, drevín a pižma.

PÂTE GRISE JOUR

ZMATŇUJÚCI DENNÝ GÉL

Zmiešaná až mastná pleť je síce silnejšia, ale zároveň je veľmi krehká a potrebuje špeciálnu starostlivosť šitú na mieru, ktorá intenzívne purifikuje a nespôsobuje podráždenie…

Payot vytvoril  zmatňujúci  denný krém, ktorý bojuje proti nedokonalostiam a zároveň je veľmi jemný k pokožke: oceľová päsť v hodvábnych rukavičkách!

Tento ľahký a jemný gélový krém s konopným extraktom a bambusovým práškom hydratuje a pomáha eliminovať pupienky, zatiaľ čo chráni pleť pred vonkajším prostredím.

PÂTE GRISE NUIT

NOČNÝ PURIFIKAČNÝ KRÉM

V noci musí pleť regenerovať, detoxikovať! Jeho pomocník v boji: jemný purifikačný krém pre sviežu pokožku  ihneď po prebudení!

Táto ľahká nočná starostlivosť s extraktom žeruchy a AHA purifikuje, obnovuje a pomáha pokožke detoxikovať  počas noci. Zanecháva pleť sviežu, prejasnenú a bez nedokonalostí.

PÂTE GRISE NUDE SPF30

DENNÁ TÓNUJÚCA STAROSTLIVOSŤ

Starostlivosť , ktorá zakrýva a zároveň lieči nedokonalosti pleti. Absolútny sen!

Táto tónovacia starostlivosť s bambusovým práškom a zapuzdrenými pigmentami ošetruje pupienky, purifikuje a zmatňuje, zatiaľ čo chráni pokožku pred vonkajším znečistením a UV lúčmi. Pleť zanecháva  zjednotenú, matnú a prejasnenú.

PÂTE GRISE PAPIERS MATIFIANTS

SOS PAPIERIKY PROTI NECHCENÉMU LESKU

Vďaka tomuto kúzelne malému produktu môžete žiariť bez nechceného lesku! Diskrétny a vždy  po ruke!

Napustený mastencom, každý celulózový papierik absorbuje prebytočný maz, ktorý sa drží v póroch. Tento rýchly krok eliminuje lesk a okamžite osviežuje pleť. Pridajte si tohoto malého pomocníčka do kabelky a majte ho vždy po ruke.