DR PAYOT_Pack p14_big

Trápi vás nepekná aknózna pleť s neustále rozkvitajúcimi vyrážkami, zväčšenými pórmi a mastnou pleťou? Za takéto patálie môže aj dedičnosť, hormonálne zmeny, tehotenstvo, stres, rôzne lieky, mastná kozmetika, vytláčanie alebo silné drhnutie kože. Okrem toho môžu pleti škodiť aj baktérie, vankúše, prikrývky, ale aj neumyté ruky, ktorými si chytáme tvár.

Už vieme, že ak má naša pokožka príliš veľa mazu, póry sa na nej upchávajú a vznikajú vriedky – akné. Internet je návodmi a radami ako sa zbaviť neestetických kráterov preplnený. A vaša pleť je tiež ešte stále preplnená vyrážkami? Dajte im navždy stopku!

Základ spočíva, samozrejme, v starostlivosti. Bod číslo dva: nájsť ten správny prípravok alebo kombináciu prípravkov na ošetrenie. Vyskúšajte PAYOT profíkov na aknóznu pleť!

 

pate-grisePATE GRISE

Tento krém s ichtamolom urýchli dozretie vyrážok v rekordnom čase. Výrobok, ktorý sa predáva viac ako 50 rokov vytiahne z hĺbky nečistoty a urýchli zrenie akné až o polovicu. Tento „zázrak“ obsahuje ichtyol (aktivátor pupienkov), ichtamol, ktorý neutralizuje baktérie, talek, ktorý purifikuje nečistoty a oxid zinečnatý. Ten vás ochráni pred agresiami z vonkajšieho prostredia. Pastu si môžete aplikovať na noc a ráno vás bude čakať milé prekvapenie.

 

 

SPÉCIALE 5speciale-5

Na urýchlenie zahojenia pupienkov je určený práve tento špeciálny krém. Síra, ktorá sa v ňom nachádza, reguluje tvorbu mazových žliaz. Esenciálny olej z melaleuca purifikuje a vysuší. Kyselina salycilová má zase keratolytický účinok, čo vás môže jemne štípať, ale to je znak účinnosti.

 

 

stick couvrant 229 HDSTICK COUVRANT PURIFIANT
Na scénu prichádza purifikačná a korekčná tyčinka na akné, ktorá okrem iného neutralizuje mikroorganizmy spôsobujúce akné. A hneď zabije dve muchy jednou ranou, pretože podporuje hojenie, no tiež zakrýva nedokonalosti.