BB cream bol pôvodne krém, určený na kožné nedokonalosti  vytvorený nemeckými dermatológmi na zakrytie pokožky po estetických zákrokoch ako laseru alebo iných agresívnych zákrokoch.  Jediný produkt ponúka: hydratáciu, zjednotenie, krytie, rozžiarenie a ochranu. Payot prichádza s novými BB krémami, ktoré toto leto musíte mať!

 Viete aký je rozdiel medzi make-upom a BB krémom?
BB krém na rozdiel od make-upu nefarbí ale zakrýva nedokonalosti so smotanovým efektom. Pýtate sa, či je to potom krém alebo make-up? Oboje! Väčšinou je prezentovaný ako krém. Môžete ho používať každý deň samostatne, na krém alebo aj ako bázu pod make-up. Na rozdiel od make-upu, ktorý môže pleť vysúšať alebo príliš kryť, jeho špecifická textúra sa mení a vstrebáva do pleti.

BB Krém v novom šate od Payot

BB CREAM BLUR
Predstavuje kombináciu vyhladzujúcej bázy s BB krémom. Vytvára ultra ľahkú aplikáciu a vyhladzujúcu textúru Blur, ktorá zanecháva nádhernú zmatnenú zamatovú pleť. My Payot BB Cream Blur ponúka zafarbenú starostlivosť pre „broskyňovú pleť“ so svetlejším odtieňom a pre „medium pleť“, ktorá pripomína prirodzené opálenie.  Jeho ľahká a jednoducho roztierateľná textúra sa používa každé ráno na denný krém alebo samostatne na očistenú pleť. Je určená pre všetky typy pleti.

Skrýva v sebe zloženie kokteil aktívnych zložiek, ktoré umožňujú účinok 5 v 1:

  1. Hydratácia: obsahuje vitamíny a minerály, Açaï hydratuje a vytvára sviežu pleť
  2. Zjednotenie: pigmenty ľahko a prirodzene zakrývajú pleť
  3. Vyhladenie: Blur textúra zjednocuje povrch pleti a zakrýva nerovnosti ako sú jemné linky a póry
  4. Antioxidant: Goji a vitamín C pleť chráni pred voľnými radikálmi
  5. UV ochrana: SPF 15 chráni pred škodlivým slnečným žiarením