Nepekná aknózna pleť s vyrážkami na dennom zozname? Za takéto nepríjemnosti môže aj dedičnosť, hormonálne zmeny, tehotenstvo, stres, rôzne lieky, mastná kozmetika, vytláčanie alebo silné drhnutie kože. Okrem toho môžu pleti škodiť aj baktérie, vankúše, prikrývky, ale aj neumyté ruky, ktorými si chytáme tvár. Vyskúšajte rýchlu a účinnú zbraň proti neželaným pupienkom!

Ak má naša pokožka príliš veľa mazu, póry sa na nej upchávajú a vzniká akné. Internet je návodmi a radami ako sa zbaviť neestetických kráterov preplnený. No pokiaľ je ešte stále aj vaša pleť preplnená vyrážkami, musíte rázne zakročiť. Dajte im navždy stopku! Základ spočíva v starostlivosti a pravidelnom odličovaní. Bod číslo dva: nájsť ten správny prípravok alebo kombináciu prípravkov na ošetrenie. Vyskúšajte Stick Couvrant Pâte Grise!

V čom spočíva jeho tajomstvo?

12190876_977097432331723_7979098724916565606_nPurifikačný korektor Stick Couvrant Pâte Grise je určený na neutralizovanie a purifikovanie nečistôt. Tiež sa postará o zakrytie pupienkov. Obsahuje Hamamel – účinnú látku, ktorá pochádza z prírody a využíva sa hlavne v alternatívnej medicíne. A čo to vlastne je? Hamamel virgínsky je ker siahajúci až do výšky 4 metrov. Pochádza zo Severnej Ameriky a Číny, ale nájdeme ho aj u nás. Zaujímavosťou je, že kvitne v zime začiatkom decembra. Táto rastlina obsahuje látky, ktoré majú vynikajúce liečivé účinky na organizmus zvnútra, ale aj zvonku.

Má silný protizápalový, sťahujúci a upokojujúci účinok. Pre kožu je prospešný aj vďaka svojim tonizujúcim účinkom.  Tyčinka Couvrant Pâte Grise je určená na purifikáciu a vysušenie pupienkov. Okrem toho v nej môžeme nájsť aj pigmenty, ktoré zakrývajú a prispôsobujú sa všetkým tónom pleti. Úlohou korektora je, aby vyrážky rýchlo zmizli a boli prirodzene zakryté.