Malinové pokušenie: Gommage Douceur Framboise

Tento rozpustný peeling so skutočnými malinovými zrniečkami jemne odstraňuje odumreté bunky. Textúra želé sa v priebehu aplikácie mení pod dotykmi prstov na zázračný olej, ktorý bez dráždenia zachytí všetky nečistoty z pokožky. Po opláchnutí vodou sa zmení na mlieko, ktoré zanechá pokožku hladkú, žiarivú a v príjemnom rozpoložení.

Cieľom tohto na mieru vyvinutého premenlivého ultra senzorického inovačného zloženia je prejsť všetkými fázami peelingu, odstrániť nečistoty a odumreté bunky, ktoré pokožke bránia v dýchaní, a pritom brať ohľad na citlivosť pleti. Príjemná ľahká kvetinová vôňa obklopí pleť a vytvorí príjemný pocit.

AKTÍVNE LÁTKY

  • Malinový olej – Zanecháva pokožku neuveriteľne mäkkú a zamatovú. Upokojuje pokožku, dodáva maximálne pohodlie.
  • Abrazívne zrniečka (maliny, brusnice, čierne ríbezle) – Jemne exfoliujú pokožku, odstraňujú odumreté bunky a nečistoty a tým dodávajú pleti sviežosť.

Ako ho používať?

Abrazívne olejové želé vo veľkosti lieskového oriešku naneste 1 až 2-krát týždenne na suchú pokožku, okrem oblasti očí. Jemnými pohybmi ľahko vmasírujte končekmi prstov od spodnej strany krku smerom k čelu, pokiaľ sa štruktúra nezmení na olej. Pridajte vodu, potom dôkladne umyte vodou a osušte.

Praskajúca pena: Peeling Oxygénant Dépolluant

Objavte vlastnú pleť z nového uhla a obnovte jej pokožku! Peelingová maska s trojitým účinkom okysličuje, detoxikuje a čistí. Bledej a zle okysličenej pleti poskytuje skutočné hody, na ktorých sa podáva čerstvý vzduch. Praskajúca pena s efektom znovuzrodenia pokožky od Payotu sa nazýva Peeling Oxygénant Dépolluant.

Ružové želé sa premení na bielou penu, ktorá sa na koži odparí. Zbaví ju nečistôt a znečistenia, ktoré deň po dni dusí jej žiarivosť. Jemná ovocná gurmánska vôňa peny sa na pokožke odparí a zahalí ju príjemnou pohodou.

AKTÍVNE LÁTKY

  • Ovocné kyseliny (čučoriedky, pomaranč a citrón) – Pôsobia v symbióze, aby odstránili nečistoty a odumreté bunky na povrchu pokožky.

  • AHA z malinStimulujú regeneráciu buniek a podporujú regeneráciu pokožky,. Hydratujú a zlepšujú štruktúru pokožky.

  • Organický fluórOrganický fluór používaný pre vytvorenie jemnej peny zlepšuje okysličenie tkaniva a aktivuje mikrocirkuláciu– pokožka je detoxikovaná, hladká a prežiarená.

Ako ju používať?

Peeling Oxygénant Dépolluant naneste jeden krát do týždňa v tenkej vrstve na ľahko navlhčenú pleť celej tváre a krku, vyhnite sa jemnému okoliu očí.
Nechajte pôsobiť 3 až 5 minút, počkajte, kým sa textúra premení na penu a guličky kyslíku získajú čas, aby mohli konať. Keď pena z tváre zmizne, pleť krúživým pohybom končekov prstov ľahko premasírujte zdola smerom hore. Tvár dôkladne opláchnite a osušte.