Po štyridsiatke sa naša pleť mení a jej potreby s ňou.

Počúvajme svoju pleť a ponúknime jej starostlivosť, ktorú si zaslúži!

Chráňte svoju pokožku

Ochrana je číslo 1 na zozname pravidiel anti-age starostlivosti, pretože nič neublíži pokožke viacej, než vystavenie slnečným lúčom bez ochrany. Je to prvá príčina pigmentových škvŕn, vrások a rakoviny kože.

Keď pri krásnom slnečnom dni vyrazíte von alebo sa rozhodnete posediet na terase, zvážte použitie UV ochranného krému na tvár, krk a ruky s minimálnym SPF 30.

Počas bežného dňa vymeňte svoju podkladovú bázu za CC krém ako UNI Skin CC Cream, ktorý ukrýva nedokonalosti pleti a chráni pokožku vďaka filtru SPF 30 posílenému o UVA filter.

CRÈME SAVOUREUSE SPF50
Krém na obličej s SPF 50

702 Kč

CRÈME N°2 CC CREAM
Korekční péče proti začervenání s SPF50+

850 Kč

UNI SKIN CC CREAM
Sjednocující a tónujicí CC krém s SPF30

1 150 Kč

Objavte svoj zázračný krém

Ano, existuje! Nevymaže vám výrazové vrásky z tváře, ale pomůže vaší pleti zůstat pevnou, plnou, rozzářenou a hlavně v harmonii s vaším věkem.
Denní krém Roselift Collagéne Jour obsahuje extrakt z damašské růže, bohatý na oligosacharidy, které stimulují metabolizmus fibroblastů, jejichž aktivita s věkem slábne. Jeho unikátní jemně růžová textura pozvedává pokožku, díky ovesnému extraktu, který má přirozený mechanický stahující účinek.
Co na něm milujeme nejvíce? Jeho delikátní vůni, jemnou růžovou barvu a paměťovou texturu, která na pleti vytváří zázračný liftingový efekt.

Posilnite vlastnú produkciu kolagénu

Po 30 roku života začína pleť postupne ztrácať svoju elasticitu…. Môže za to nedostatok kolagénu, tohoto známého proteínu, produkcia kterého časom upadá (v 45 rokoch už prídeme o tretinu kolagénu). Po 40 roku pleť prejde zmenou a výsledkom je viditeľne povolená pleť, ktorá postráda objem.
Po stránke jedálničku potrebujeme „dobré tuky“: orechy, ryby a rastlinné oleje. Na strane krásy oživujeme produkciu kolagénu s koncentrovaným sérom.
Roselift Collagéne Concentré obsahuje peptid podporujúci produkciu kolagenových vlákien pre zahustenie pokožky. Aplikujeme ho ráno a večer na odlíčenú pleť, pred použitím dennej a nočnej starostlivosti.

Oči sú nielen oknom do duše

Prvé známky stárnutia sa zvyčajne objavujú okolo očí, pokožka je veľmi tenká a s vekom sa ešte stenčuje. Dobrý očný krém je zvyčajne silnejšiou verziou vašeho krému na tvár. Roselift Collagéne Regard je neparfemovaný a vďaka mechanickému sťahujúcemu účinku extraktu z ovsa jemne pozdviháva kontúru očí. Jeho zloženie je doplnené extraktom z hodvábneho stromu, ktorý eliminuje opuchliny a tmavé kruhy pod očami.

Zdravý jedálniček

Veľmi často chcú ženy schudnúť za každú cenu a zabudnú na svoju pokožku, ktorá sa s odchádzajúcimi kilami , kvôli nedostaku pevnosti, rúca a vráskavie. Nehovoriac o JO-JO efekte, ktorý ďalej zhoršuje pevnosť pokožky.
Urobte tlstú čiaru za dietami, jedzte, čo srdce ráči, ale zamerajte sa na nespracované potraviny a rafinované cukry (skutočný kolagenový booster). Udržujte pravidelnú fyzickú aktivitu, aby ste boli v kondícii čo najdlhšie.

Príjmite svoj vek

Po štyridsiatke, a že naše najlepšie roky sú pred nami? Osvojte si „Slow age“ prístup, bez stresu, naplnená a šťastná. Nebojte sa farieb, vyrazte von, športujte, večerajte s priateľmi, smejte sa a užívajte si života, na to neexistuje žiadny vekový limit.

NAŠA SLOW AGE PONUKA

ROSELIFT COLLAGÈNE NUIT
Noční liftingová péče

2 120 Kč

ROSELIFT COLLAGÈNE CONCENTRÉ
Zahušťující sérum

2 090 Kč

ROSELIFT COLLAGÈNE REGARD
Oční liftingová péče

1 209 Kč