L´AUTHENTIQUE

REGENERAČNÁ ZLATÁ STAROSTLIVOSŤ

Jeho výjimečné složení je perfektní alchymií mezi kmenovými buňkami mydlice nízké (Saponaria) a částicemi ryzího zlata.

L’AUTHENTIQUE působí jako booster pro buňky a působí hluboko v pokožce pro posílení její přirozené regenerační schopnosti a odhalení krásy v jakémkoliv věku.

Jasná, žiarivá, nádherne vyzerajúca pleť je kľúčom ku kráse každej ženy v akomkoľvek veku a dáva všetkým na vedomie, že sa práve teší tomu najlepšiemu zdraviu.

Nádherná pleť v akomkoľvek veku zároveň znamená, že sme spokojné samy so sebou, cítime sa krásne a veríme si.

Kvalitu pokožky, o ktorej všetky snívame, môžeme dosiahnuť vtedy, keď všetky jej biologické funkcie súvisiace s obnovou a energiou pleťových buniek pracujú v dokonalom súlade. Počas nejakej doby, a tiež vplyvom okolitého prostredia a nášho štýlu života, sa môže vitalita pokožky znižovať a meniť svoj vzhľad.

Payot teraz predstavuje svoju mimoriadnu starostlivosť o pleť tváre inšpirovanú odkazom Dr. Nadii Payot, ktorá bola fascinovaná bylinkárstvom a gemológiou. Jej mimoriadna senzorialita s ňou vytvára výnimočný kozmetický zážitok. Je prezentovaná v ikonickej dóze charakteristickej pre značku od 20. rokov minulého storočia.

V jadre zloženia:

SILA RASTLÍN A MINERÁLOV PODPORENÁ VEDOU

Pre toto výnimočné zloženie PAYOT zvolil vzácne a čisté aktívne látky, ktoré boli vybrané pre svoje mimoriadne účinky na pleť a pre ich pôvod.

JAS

Mikročiastočky 24-karátového zlata

Tento vzácny prvok odoláva času a nikdy nehrdzavie. V kozmetike bolo používané od nepamäti a bolo jedným z najobľúbenejších látok Kleopatry&Diane de Poitier, pre zachovanie ich mladistvého vzhľadu. Posiluje bunkovú obranyschopnosť  a zanecháva pokožku odolnejšiu k vonkajším agresiám. Neobsahuje žiadne alergény a pochádza z ekologicky zodpovedných a obnoviteľných zdrojov.

DLHOVEKOSŤ

Kmeňové bunky  mydlice nízkej

Táto chránená rastlina prežila poslednú dobu ľadovú v Alpách. Vyvinula si mimoriadny obranný a regeneračný mechanizmus, ktorý jej dopomohol adaptovať sa v tak extrémnom prostredí. V našom prípravku sú použité kmeňové bunky, ktoré obsahujú všetky potrebné látky a pôsobia ako katalyzátor pre naše vlastné kmeňové bunky, ktoré regenerujú tie ostatné.

Postoj PAYOT: ekologicky  zodpovedná účinná látka, podporená značkou kvality, ktorá potvrdzuje jej udržateľný výberový proces (extrakčná technika vyžadujúca len malé množstvo rastlín, aby bol tento vzácny druh zachovaný).

Objavte jej mimoriadnu a nekonečne zamatovú textúru, ktorá ponúka dlhotrvajúci komfort a neporovnateľný pocit krásy.

Táto starostlivosť je vhodná pre ženy v akomkoľvek veku a všetky typy pleti.

VÝSLEDKY BUNKOVEJ REGENERÁCIE ZAZNAMENANÉ PO 9 DŇOCH**

PLEŤ JE REGENEROVANÁ 87% *

ZLEPŠENIE KVALITY PLETI 91%*

PLEŤ JE KRAJŠIA 87% *

TEXTÚRA JE MIMORIADNA 87% *

* Test spokojnosti bol vykonaný na 23 dobrovoľníkoch. Aplikácia dvakrát denne po dobu 28 dní. % z dobrovoľníkov zaznamenalo účinok.

** Ex vivo štúdie vykonávané na kožných explantátoch.