Predstavujeme vám štyri výnimočné a univerzálne výrobky o pleť, ktoré opravujú, zjednocujú a bojujú so všetkými nedokonalosťami. Taktiež sa postarajú aj o pigmentové škvrny, zašednutý tón pleti a iné nerovnosti. Tieto produkty boli vytvorené pre všetky ženy bez ohľadu na ich vek a typ pleti.

CONCENTRÉ PERLES: Rozjasňujúce sérum

Mimoriadne sérum sa nanáša pravidelne každé ráno a večer na dobre očistenú pleť tváre, krku a dekoltu. Pôsobí na bunkové disfunkcie, ktoré sú pôvodom nejednotnej pleti (pigmentové škvrny, mdlá pleť, jazvy, začervenanie). Po aplikácii sa rozjasňujúce perly spoja s aktívnym gélom nasýteným kyselinou hyalurónovou a pleť je rozžiarenejšia.

uni-skin-concentre-perles

UNI SKIN JOUR: Zjednocujúci krém

Denný krém chráni pred bunkovými disfunkciami, ktoré spôsobujú nejednotnú pleť (pigmentové škvrny, mdlú pleť, jazvy, začervenanie). Oživuje žiarivosť pleti. Obsahuje super ochranné aktívne látky, ktoré tvoria ochranný štít a na druhej strane pomocou SPF 15 chráni pred UVA žiarením (zdroj bunkového poškodenia, UVA reprezentuje takmer 95% ultrafialového žiarenia, ktoré dosahuje na povrch Zeme; svieti po celý rok a dokáže preniknúť hlboko do pokožky ).

uni-skin-jour

UNI SKIN CC CREAM: Zjednocujúci tónovací CC krém

Multifunkčný krém, ktorý zjednocuje farbu viac ako tradičné zafarbený produkt. Tento multifunkčný krém zjednocuje farbu pleti. Opravuje a zakrýva nedokonalosti pleti (pigmentové škvrny, mdlú pleť, jazvy, začervenanie). Vďaka SPF 30 poskytuje vysokú slnečnú ochranu pred UVA.

uni-skin-cc-cream

YEUX ET LÈVRES: Zjednocujúci balzam na oči a pery

Tento delikátny balzam bez parfumácie chráni pred bunkovými disfunkciami, ktoré spôsobujú nejednotnú pleť (pigmentové škvrny, mdlú pleť, jazvy, začervenanie). Obnovuje žiarivosť pokožky okolo očí, pier a viditeľne vypĺňa jemné linky.

uni-skin-yeux-levres