Payot predstavuje novú spevňujúcu anti-age starostlivosť

OŠETRENIE LIFT ABSOLU

Potrebujete rýchlo a dlhodobo zlepšiť pevnosť a elasticitu pokožky, získať objem či zvýrazniť kontúry tváre? Vyskúšajte nové profesionálne ošetrenie s ready-to-wear hydrogélovými maskami na celú tvár a krk – trend prichádzajúci z Ázie.
Aplikácia na 15 minút a pasívna tvárová gymnastika vykonaná kozmetičkou počas pôsobenia masky zaisťuje maximálne viditeľný lifting pokožky. Pritom na vás pôsobia účinné látky: osilift získavaný z ovsa, červená morská riasa, ázijský konjac, provitamín B5, extrakt z rias wakame a kyselina hyaluronová.
Celé ošetrenie, ktoré trvá 75 minút má viditeľné výsledky, dokonalo sa prispôsobí vášmu životnému štýlu. Citlivá pleť? Žiaden problém!

Protokol ošetrenia:

  1. Diagnóza pleti vykonávaná kozmetičkou
  2. Preludium – uvoľní z vás napätia eliminuje stres a známky únavy
  3. Odličovacie protokoly
  4. Peeling + Masque Detox (prípadne hĺbkové čistenie pleti)
  5. Masáž v 42 krokov podľa Dr. N.G. Payot – stimulácia dýchacieho, svalového, lymfatického, cievneho kožného systému – vykonáva sa v 7500 salónoch vo svete rovnako do posledného detailu
  6. Maska Lift Absolu 15 min. (s podkladom Elixír Lift) Payot + masáž rúk počas pôsobenia masky
  7. Signatúra – sérum, očný a denný krém z radu Perform Lift (nadväzuje na rovnaký rad zvolenej masky)
  8. Jemné prebudenie – zažívate okamih trvalej a hlbokej relaxácie a well-being

Výsledky: zo salónu odchádzate s okamžite spevnenou pleťou a vyhladenými vráskami. Pokožka získava na objeme a kontúry tváre sú presne definované – nechcete vyzerať ako vlastná neostrá fotografia, však? Naopak – žiariaca zjednotená pleť je teraz vašu vizitkou.