Soin Total Anti-Age je vyhladzujúca protivrásková starostlivosť pre potlačenie mimických vrások a na spevnenie pokožky. Zahladzuje známky únavy, napríklad aj po prebdenej noci. Pleť regeneruje s pomocou extraktov z baobabu a pôsobí na ňu tiež vďaka trom výťažkom z polodrahokamov. Ide o hematit obsahujúci železo (pre posilnenie a obnovu), malachit obsahujúci meď (ako antioxidant) a magnézium dodávajúci energiu (proti únave). Extrakty z olivovníka chránia a detoxikujú.

soin-total-anti-age
Ponúka sa s dávkovačom v 50 ml.

Soin Hydra 24H Matifiant je zmatňujúca starostlivosť, ktorá hydratuje, kontroluje lesknúcu sa mastnú pokožku a chráni pred agresiami vonkajšieho prostredia. Obsahuje opäť malachit a extrakty olivovníka. Tvorbu mazu reguluje extraktmi z polodrahokamu smithsonit, ktorý obsahuje antibakteriálny zinok. K matnej pokožke ďalej pomáha prach z tapioky a hydratáciu zaisťuje patentovaný Physiogényl®.

soin-hydra-24h-matifiant
Praktická tuba obsahuje 50 ml sviežeho nelepivého gélu.

Rad Optimale predstavuje spoľahlivý zdroj stopových prvkov, ktoré optimalizujú aktivitu enzýmov a buniek. Tým posilňujú a zlepšujú odolnosť pleti a obnovujú jej komfort.

obr1

Či už je to každodenná hygiena, holenie alebo príprava na špeciálnu starostlivosť. Vždy obsahujú 3 kombinácie stopových prvkov pre cielené pôsobenie:

obr2

OPTIMALE, zdroj stopových prvkov:

ŽELEZO – REVITALIZÁCIA

  • Stimuluje, pôsobí proti známkam únavy, dodáva energiu a posilňuje.

MĚĎ – PURIFIKÁCIA

  • Detoxikuje a purifikuje

MANGÁN – PREVENCIA

  • Antioxidant, ktorý pôsobí proti škodlivým útokom voľných radikálov. Predchádza škodlivým efektom oxidačného stresu.

ZINOK – REGENERÁCIA

  • Antibakteriálne a protizápalové účinky. Reguluje nadmerný maz.

KREMÍK – SPEVNENIE

  • Regeneruje a vyhladzuje linky a vrásky.