Naštartujte leto s novými sviežimi vôňami od kozmetiky Payot! Túžite po nonstop hydratácií a závane, ktorý vás bude sprevádzať po dlhý horúci deň? Nové relaxačné telové vody zaručia pokožke nielen potrebnú vlhkosť a regeneráciu, ale navyše vás aj skvelo prevoňajú! Nechajte sa ovievať botanickou vodou s výťažkami bambusu a zeleného čaju alebo vsaďte na antistresovú kvetinovú vodu s výťažkami jazmínu a bieleho čaju.

L’EAU DE SOIN ÉNERGISANTE

Botanická ošetrujúca voda s výťažkami bambusu a zeleného čaju vás zahalí do jemného závoja.  V čom je táto telová voda neodolateľná? Stopové prvky a hydratačné látky: malachit s detoxikačnými vlastnosťami a glycerínom dokonale hydratujú pokožku tela. Extrakt z bambusu a zeleného čaju majú pre pokožku tonizujúce a energizujúce účinky. Symbol jemnosti a pokoja, bambusová dreň je mimoriadne bohatá na oxid kremičitý. Má spevňujúce, reštrukturalizačné a remineralizačné vlastnosti. Telová voda je určené pre poškodenú pokožku, ktorú je potrebné revitalizovať.  Práve zelený čaj má hydratačné a remineralizačné účinky.  Ponorte sa do sviežej vône zeleného čaju, maté a grapefruitu, ktoré umocňujú kvetinové tóny frézie, jazmínu a čerstvej ruže. Základné tóny sa rozvíjajú vo vôni mora a pižma.
L’EAU DE SOIN RELAXANTE

Antistresová kvetinová ošetrujúca voda s výťažkami jazmínu a bieleho čaju je určená na relaxáciu.
Opäť v kombinácií stopových prvkov a hydratačných látok si vás podmaní: malachit s detoxikačnými vlastnosťami a glycerín, ktorý hydratuje pokožku tela. Extrakty jazmínu a bieleho čaju zaručia uvoľnenie od stresu, relaxáciu a zvláčnenie pokožky. Výťažky z kvetov jasmínu upokoja. Pôsobia totiž na bolesti hlavy a uvoľňujú telo pred spánkom. Výťažky z bieleho čaju hydratujú, zjemňujú a vyživujú pokožku tela. Kyselina hyalurónová dodáva pokožke potrebnú vlhkosť. Vo vôni zacítite stredné tóny bieleho čaju, jazmínu a pivónie. Základ tvorí pižmo, ktoré je doplnené o tóny cédrového dreva. No kto by odolal?