Celé desaťročia sa PAYOT vymykal konvenčnému poňatiu skrášľujúcej kozmetickej starostlivosti. Dnes nás PAYOT zavedie do 3 svetov a vyrozpráva 3 príbehy pre 3 ženy, ktoré sa môžu stať jednou a tou rovnakou.

3 nové ošetrujúce prípravky, aplikáciu ktorých prežijete s emóciami, vitalitou alebo dokonca precíznosťou a ktorým sú společné najnovšie inovácie a naprostá súčasnosť.

EMÓCIE

PAYOT predstavuje nový produkt vo svojom najvyššiom rade SUPRÊME JEUNESSE určenom proti stárnutiu, vedecký a senzoriálny počin, ktorý vyrozpráva príbeh o pravej láske medzi starostlivosťou a pleťou.

 

SUPRÊME JEUNESSE ESSENCE

 

KYTICA Z 5 VZÁCNYCH KVETÍN AKO POZORNOSŤ PRE VAŠU PLEŤ
Extrakty z magnólií a orchidejí regenerujú pleť do hĺbky povzbudením prepracovanej prirodzenej obranyschopnosti pokožky. Ako skutočný pleťový primer, AHA kyseliny obsiahnuté v ibišku zjemňujú a vyhladzujú textúru pleti, zatiaľ čo okyslyčujúce extrakty kapucínky posilujú účinnosť nadviazujúcich produktov starostlivosti o pleť. V neposlednom rade kráľovská kvetina lekno, dodáva pokožke jemnosť a pohodlie. Zapúzdrená vysoko koncentrovaná kyselina hyaluronová s veľkou molekulárnou hmotnosťou našuchorí a hydratuje pokožku.

  • PLEŤ JE INTENZÍVNE NAŠUCHORENÁ 80%
  • TEXTÚRA PLETI JE POSÍLENÁ 80%
  • ÚČINNOSŤ NADVIAZUJÚCICH PRODUKTOV JE POSÍLENÁ 75%

ZMYSELNOSŤ NA POVRCHU VAŠEJ PLETI
Nekonečne ľahká a jemne lesklá gelová textúra je veľmi svieža a rýchlo sa vstrebáva, pre efekt okamžitej infúzie pre pleť.

 

VITALITA

Novinka v spevňujúcom a liftingovom rade PERFORM LIFT pre nový začiatok. Krása a prejasnenie, hoci Váš život  sužuje chaos !

PERFORM LIFT VITALITY

ZLOŽENIE UŠITÉ NA MIERU VYČERPANEJ PLETI
Špeciálne vyvinuté zloženie pre revitalizáciu dusiacej sa pleti. Zloženie tohoto krému obsahuje kombináciu extraktu žeruchy a minerálných výťažkov, ktoré napomáhajú transportu kyslíku medzi buňkami. Pre boj so ztratou pevnosti a obnovenie unavenej pleti. Acti-Lift komplex (extrakt z morských rias, obnovujúci peptid a 2 patentované kyseliny hyaluronové) posiluje regeneráciu tkaniva. Pre upokojenie a prejasnenie vyčerpanej pleti zloženie obsahuje malé kvapky upokojujúcich olejov a zmäkčujúce perličky.!

  • REGENERÁCIA TÓNU PLETI 91%
  • OBNOVA VITALITY A POHODLIA 100%
  • ROZJASNENIE PLETI I 95%

STRETNUTIE S ÚPLNE NOVOU SENZORIALITOU
Prekvapivá textúra s tvarovou pamäťou s okamžitým tvarujúcim a vyhladzujúcim efektom! Každé ráno ju znovu nájdeme v kelímku: dokonalú, čistú a neodolateľnú. Textúra, ktorá Vás núti sa stále vracať-dokonale návyková.

PRECÍZNOSŤ

Nová restrukturalizačná starostlivosť vo vyhladzujúcom rade TECHNI LISS proti vráskam. Latka sa pomaly posúva a my jej to umožňujeme. Všetky tie malé neagresívne povzbudenia (injekcie, kyselina hyaluronová, botox, laser, atd….).

TECHNI LISS CICA EXPERT


POKROKOVÉ ZLOŽENIE

Skutočný upokojujúci a restrukturalizačný koktejl! Krém zabraňuje vzniku jaziev a upokojuje pokožku pri hojení. Extrakt pupočníku ázijského, nazývaného tiež „tigria tráva“ a v prírode využívaného tigrami po zranení ako prírodné anestetikum. Pupočník ázijský je v čínskej medicíne známy pre svoje hojivé a protizápalové vlastnosti. V kombinácii s malachitom , prezývaným „kameň ľudstva“, má tento minerál schopnost vysávať negatívnu energiu a uľaviť od bolesti. V neposlednom rade,kyselina hyaluronová dodáva svoje obnovujúce účinky a D-panthenol pomáha opraviť kožnú bariéru tým, že zabraňuje prenikaniu dráždivých látok.

  • POKOŽKA JE UPOKOJENÁ 80%
  • STAV POKOŽKY JE VIDITEĽNE POSÍLENÝ 77%
  • ZAMEDZENIE VZNIKU JAZIEV 71%

INTENZÍVNY KOMFORT
Balzamová textúra sa okamžite vstrebáva do pokožky a vysoká koncentrácia bambuckého masla poskytuje dlhotrvajúce pohodlie. Svieža a ľahká vôňa.