Bez ohľadu na to koľko máte rokov, aký máte typ pleti alebo ako žijete, PAYOT ponúka univerzálnu, 100% prirodzenú metódu k bezprostrednému získaniu oslnivého vzhľadu a k udržaniu mladistvej pleti tváre. GYM BEAUTÉ PAYOT sa stane súčasťou vášho ranného rituálu, ale môžete ho praktikovať kdekoľvek, kedykoľvek po celý deň: v kancelárií, v MHD, v sprche, alebo v aute. Deň za dňom sa potom do tváre vracia rovnováha a uvoľnený, odpočinutý výraz. Po troch týždňoch sa rysy zdvihnú, kontúry lepšie vykreslia a vrásky sa vyhladia. A to za jednu minútu denne isto stojí!

 

11 CVIKOV GYM BEAUTE PAYOT

STREČINK – Uvoľnenie príliš stuhnutých svalov

5 CVIKOV, KAŽDÝ OPAKUJEME DVAKRÁT.

 1. Klaun: NA REDUKCIU VÝSKYTU VRÁSOK A JEMNÝCH LINEK OKOLO PIER. Široko otvorte ústa a
  vytvorte prehnane veľký obdĺžnik. Strečing kruhových svalov okolo úst.
 2. Prekvapenie: NA REDUKCIU VÝSKYTU VRÁSOK, VEJÁRIKOV OKOLO OČÍ A VAČKOV POD OČAMI. Široko otvorte oči (bez toho aby ste vraštili čelo). Strečing kruhových očných svalov.
 3. Zdriemnutie: NA VYHLADENIE VRÁSOK NA ČELE. Prižmúrte viečka a dívajte sa smerom na dol (ale neskláňajte krk). Strečing svalov na čele.
 4. Mačacia labka: NA VYHLADENIE A VYPLNENIE VRÁSOK NA ČELE. Oboma rukami súčasne na každej strane kĺžte bruškami prstov od stredu čela smerom ku spánkom. Relaxácia svalov na čele
 5. Motýle: K VYHLADENIU ZAMRAČENÝCH LINEK A VEJÁRIKOV OKOLO OČÍ. Pevne uchopte obočie palcom a ukazovákom a tiahnite po jeho dĺžke. Dokončite palcom k napnutým vejárikom. Strečing svalov obočia a kruhového očného svalu.

 POSILŇOVANIE – Na posilnenie ochabnutých svalov

5 CVIKOV, KAŽDÝ OPAKUJEME DVAKRÁT.

 1. Had: NA POKLESNUTÚ ČELUSŤ. Uvoľnite čeľusť a zatlačte špičkou jazyka za predné horné zuby.Uvoľnenie žuvacích svalov.
 2. Sova: NA NAPNUTIE OČNÝCH KONTÚR, PROTI OPUCHOM A TMAVÝM KRUHOM. Priložte prsty na nadočnicové oblúky a horný okraj lícnych kostí, majte oči dokorán otvorené, zavrite ich a potom široko otvorte. Posilňovanie očných svalov.
 3. Korytnačka: NA ZDVIHNUTIE POKLESNUTÝCH KÚTIKOV ÚST. Ohnite pery dovnútra a stiahnite kútiky tlakom spodnej čeľuste, aby ste zaťali tkanivo na brade.
 4. Ryba: NA VYPLNENIE PIER A SPEVNENIE JEJ KONTÚR. Vytvorte ústami zvislý ovál a ich tak široko ako je to možné pri zachovaní jeho tvaru. Posilňovanie priečne pruhového svalu úst orbicularis oris.
 5. Úsmev: ZDVIHNUTIE LÍCNYCH KOSTÍ. Predveďte 3 typy úsmevu a certe zuby viac a viac.

PRE DOBRÝ POCIT – Smejte sa na svet okolo seba, pristupujte ku svojmu okoliu pozitívne naladení!

1 CVIK OPAKUJTE DVAKRÁT.

 1. Široký úsmev: TONIZÁCIA KRKU. Vyslovte prehnane “smiiiiiile”, s výdychom dvíhajte kútiky úst a uvoľnite sa.. Posilňovanie krčných svalov.