Cítíť sa krásne znamená predovšetkým cítiť sa dobre vo svojej mysli i tele. Ale so stresom, únavou a preplnenými kalendármi niekedy zabúdame urobiť si čas na seba. Aby sme do rituálu starostlivosti priniesli dobrý pocit a pohodu, vyvinul PAYOT celý rad produktov s božskými textúrami, ktoré zaistia, že si na seba urobíme chvíľku každý deň.

Je najvyšší čas, aby ste sa začali hýčkať! S našim radom  bohatých textúr: oleje, balzamy, krémy, peelingy a neodolateľné vône, ponúkame niečo pre každého a všetky typy pleti.

BAUME DE DOUCHE RÉCONFORTANT
2-v-1 sprchová & vyživujúca starostlivosť

Vytvorte si zo sprchovania čas, kedy sa staráte sami o seba. Micelárna technológia použitá v tomto krémovom sprchovaciom  balzame efektívne a jemne čistí pokožku. Vyživuje, relaxuje a a upokojuje pleť a zanecháva ju nekonečne jemnú a ľahko parfémovanú.

V SRDCI ZLOŽENIA
Jemné čistenie

MICELY
Tietoj emné povrchové látky zachytávajú nečistoty, efektívnea jemne čistia pokožku..
Vyživeniea ochrana

EXTRAKT KVETOVÉHO MEDU
Vzácna aktívna látka s vyživujúcimi a zjemňujúcimi účinkami. Vyživuje do hĺbkya zmierňuje tak pocity pnutia. Navraci a komfort a pružnosť.

BOTANICKÝ OLEJ ZO SEMIEN BAVLNY
Na povrchu pokožky tvorí ochranný film proti vysušovaniu.

SOIN ENSOLEILLANT ÉLIXIR
Tajomstvo krásneho opálenia v lete i v zime

Predstavte si, že by PAYOT priniesol slnko až k vám do kúpelne!

Toto hodvábne jemné mlieko postupne podporuje prirodzené opálenie  pre krásnu a žiarivú pleť. Jemne obohatený o bronzujúce aktívne látky, ktoré rozžiaria pokožku už po prvej aplikácii.

Najvhodnejšia je aplikácia ráno alebo večer namiesto obvyklého telového mlieka a potom ho je možné  podľa potreby aplikovať v následujúcich  dňoch v závislosti na tom, ako  intenzívne chcete mať opálenie. Môže byť  použitý v lete k predĺženiu opálenia alebo v zime pre efekt bronzovej pokožky.

Náš tip: nezabudnite pred prvou aplikáciou exfoliovať celé telo, aby ste dosiahli jednotného dlhotrvajúceho opálenia.

V SRDCI ZLOŽENIA
Hydratácia& zjemnenie

KOKTAIL VZÁCNYCH OLEJOV [ARGANOVÝ A HABEŠSKÝ]
Známe preich hydratačnéa zmäkčujúce účinky. Tieto oleje ponúkajú pokožke dlhotrvajúcu hydratáciua zanechávajú ju pružnúa komfortnú.

BAMBUCKÉ MASLO
Získavané zo západo afrických mandlí, toto maslo zjemňuje pokožku a pomáhá jej v boji proti vysušovaniu.

Bronz & zdokonalenie

DHA & ERYTHRULÓZA
Je obsiahnutý v malej koncentrácii. Vo vrchnej vrstve pokožky reaguje s aminokyselinami a tvorí tak zlatú látku, ktorá vytvárá efekt opálenej pokožky.