Počuli ste už o sleeping pack? Ide o označenie pre masku. Presnejšie, je to niečo medzi maskou a nočným krémom. Môžete ju použiť na unavenú, dehydrovanú a stresom poznačenú tvár, najlepšie na noc. My vám predstavujeme novinku, ktorú prináša na trh kozmetika Payot. Môžete sa tešiť na My Payot Sleeping pack!

Sleeping pack od Payotu obsahuje aktívne látky zo superovocia, hydratačnú kyselinu hyalurónovú a silk tree. Vďaka nim sa pleť zbaví známok únavy, zregeneruje, obnoví žiarivosť a jej kvalitu. Ľahká, neviditeľná, osviežujúca a nelepkavá textúra postupne uvoľňuje aktívne látky počas celej noci. A ako často používať túto novinku? Najlepšie 2-3 krát týždenne na miesto nočného krému.

My Payot Sleeping pack obsahuje aj toto super ovocie:

Goji
Jeho úlohou je: posilniť imunitný systém, chrániť pred voľnými radikálmi a stimulovať energiu buniek. Čo vlastne to goji je? Drobné bobuľovité ovocie oranžovo-červenej farby rastie na neveľkých kroch, vysokých okolo 1-3 metre. Tento elixír mladosti by sme našli v Číne a menších častiach Mongolska, ale hlavne v chránenom údolí himalajských vrchoch, a to v Tibete a Nepále.  V Ázií ho nazývajú „červený diamant“ a pravidelne ho konzumujú Tibetskí mnísi. Priam prekypuje vitamínmi a minerálmi. Obsahuje 18 aminokyselín, vlákninu, vyše 20 rôznych vitamínov a minerálnych látok, vrátane vysokého množstva vitamínu C, A a železo. V bobuliach sa nachádzajú tiež vitamíny B-skupiny, antioxidanty a beta-karotén.

Acai
Jeho úlohou je: stimulovať mikrocirkuláciu, a tým obnovovať žiarivosť pleti vďaka stopovým prvkom a polyfenolom. Populárny príbeh ovocia acai už asi každý pozná. Hlboko v amazonskom dažďovom pralese vyrastá malé okrúhle ovocie čierno-fialovej farby s priemerom asi 25 mm, pripomínajúce hrozno, no však s väčším množstvom vlákniny. Palma produkuje rozvetvené strapce 500 až 900 plodov dvakrát ročne. Bobule acai obsahujú množstvo antioxidantov, vlákninu, zdravé tuky a potrebné minerály a vitamíny.