Okrem zdravej stravy a pravidelného cvičenia skúste dopomôcť vášmu telu aj iným spôsobom. Máme pre vás zopár trikov ako zaútočiť na tukové zásoby a zrovnať ich zo zemou! V kombinácií so správnymi účinnými látkami urýchlite proces chudnutia.

Slim Ultra Performance

Tento zoštíhľujúci telový olej vašu pokožku vyživí a zlepší jej elasticitu. Vďaka výťažkom zo zázvoru, ktoré majú povzbudzujúcu a drenážnu aktívnu ingredienciu, stimuluje mikrocirkuláciu. Tým sa pokožka strasie toxínov a zadržiavanej vody. Taktiež obmedzuje ukladanie tukových buniek a tým zabraňuje tvorbe tukových vankúšikov. Na konci sa môžete dočkať spevnenia a revitalizácie pokožky. Okrem toho Slim Ultra Performace obsahuje aj kokosový olej, ktorý hydratuje.

Celluli Ultra Performance

Masážny roll-on na celulitídu zmierni viditeľnosť „pomarančovníka“ na vašej pokožke. Masážna hlavica eliminuje tukové vankúšiky a strie tým, že sa zlepší prirodzená elasticita pokožky. Výrobok obsahuje výťažok z rastliny centella asiatica, ktorá zvyšuje tvorbu kolagénu, kofeín a L-carnitín, ktoré spoločne uľahčujú elimináciu lokálneho tuku. Okrem toho disponuje  tiež pagaštanom konským a ginkom biloba, ktoré zas aktivujú krvnú mikrocirkuláciu tým, že posilňujú žilové steny. Vitamíny A + B3 zlepšujú elasticitu a hydratáciu tým, že posilňujú hydrolipidový film a tak spomaľujú proces starnutia pokožky. Zložky panthenol a silanol podporujú syntézu kolagénu a udržujú bunkovú súdržnosť, čím predchádzajú a minimalizujú strie.

Sculpt Ultra Performance

Táto spevňujúca telová starostlivosť zmierňuje a predchádza známkam povädnutia pokožky. Taktiež zlepšuje elasticitu pokožky a zameriava sa hlavne na problematické partie ako sú stehná, brucho, prsia a paže. Obsahuje matrixyl, ktorý napodobňuje prirodzený proces regenerácie pokožky. Tým podporuje tvorbu kolagénu a vyhladí povrch pokožky. Tiež v ňom môžeme nájsť algisium C, ktorý zlepšuje elasticitu pokožky, aktivuje tvorbu kolagénu a chráni pred agresiami z vonkajšieho prostredia.