PÂTE GRISE

GELÉE NETTOYANTE

PÔVODNÝ RECEOT PROTI NEDOKONALOSTIAM

S AKTÍVNYM DREVENÝM UHLÍM

Prvý krok v zdokonaľujúcej starostlivosti PÂTE GRISE. Gelée Nettoyante s jeho mikročiastočkami dreveného uhlia sa na navlhčenej pleti premení na delikátnu bielu penu, ktorá sa rozplýva pod končekmi vašich prstov. Pleť je dokonale čistá, jasná a nekonečne príjemná.

Textúra pleti je jemnejšia a nedokonalosti zmizli! Táto delikátna parfémovaná starostlivosť zanechá na vašej pleti závoj čistoty s tónmi zeleného lístia a ruže.

 

 

 

PAYOT pri vývoji tejto starostlivosti požiadal o váš názor! Pred niekoľkými mesiacmi medzinárodná komunita PAYOT hlasovala pre Pâte Grise odličovaciu starostlivosť podľa našich snov… Víťaz? Botanický dizajn s jemnými listami na priehľadnom obale, ktorý odhaľuje textúru s mikroskopickými čiastočkami uhlia všetkých presvedčil!

Každý deň ráno jemne vmasírujte do navlhčenej pokožky. Potom dôkladne opláchnite studenou vodou ráno pre prebudenie a teplou vodou večer pre relaxáciu a odstránenie zvyškov líčenia.

V JADRE ZLOŽENIA:

Mikročiastočky botanického dreveného uhlia:

Pomocou účinkov podobným magnetu detoxikuje, odstraňuje nečistoty a uvoľňuje póry. Predchádza objavovaniu nedokonalostí. Delikátne vyhladzuje textúru pleti.

Prírodná povrchovo aktívna látka získaná z kokosu:

Jemne čistí pleť a eliminuje nečistoty.

Extrakt čilskej mäty:

Reguluje tvorbu mazu. Predchádza vzniku nedokonalostiam posilnením prirodzeného obranného systému kožnej flóry.

Extrakt zinku:

Hviezdna aktívna látka v rade PÂTE GRISE, ktorá reguluje tvorbu mazu, čistí a purifikuje ple

MOJA RUTINA PÂTE GRISE

dedičstvo „doktorkiných“ vedomostí

v podpore krásnej pleti