Vplyv covidu a s ním i častejšieho umývania rúk priviedol do popredia  nutnosť starať sa o pokožku rúk. Tá trpí z častého umývania a dezinfikovania, je suchá a občas rozpraskaná. Nie je teda divu, že predaj produktov na ruky vzrástol a polovicu. PAYOT tento trend nasleduje a prichádza s novým čistiacim krémom Soin Nettoyant Mains Surgras. Obsahuje kvetový med, ktorý dôkladne zvláčňuje a chráni od vysúšania, prírodné micely potom efektívne čistia pokožku bez toho, aby ju dráždili.

Ďalšou novinkou tohoto radu je exfoliačný telový peeling Granité Exfoliant Corps. Tento peeling obsahuje mikrokryštáliky ruženínu, ktorý je známy pre svoje holistické účinky – nastoľuje balans, ďalej čistí a navracia pleti jej prirodzený jas. Zaujímavosťou je, že obsahuje čiastočky škrupiniek z arganového orecha, ktoré sa starajú o jemné čistenie pokožky, obsahujú tiež veľké množstvo vitamínu E. Ten spomaľuje starnutie buniek, chráni pred oxidačným stresom a voľnými radikálmi. Peeling môžete aplikovať na vlhkú kožu, pre intenzívnejší čistiaci efekt je možné ho aplikovať i  na suchú pokožku.

Posledným produktom tohoto nového radu je harmonizačná sviečka Bougie Harmonisante. Obsahuje jemné tóny jazmínu a pižma a môže sa pýšiť dlhým časom horenia – až 40 hodín. To zaisťuje 100% repkový olej, ktorý sa vyrába v Európe, bez GMO a parafínov. Je to zároveň jediný výrobok radu, ktorý je dodávaný v krabičke.

Ostatné produkty nemajú krabičku, tuba peelingu naviac obsahuje 44 % recyklovateľných plastov a má tenučký uzáver. Fľaštička s pumpičkou obsahuje 100% recyklovateľného plastu. Je tu teda vidieť, že sa PAYOT snaží vymýšľať čo možno najekologickejšie   prístupy ku kozmetike.

GRANITÉ EXFOLIANT CORPS

Dvojitý telový peeling s ružovým quartzom

27,00 €

SOIN NETTOYANT MAINS SURGRAS

Micelárny prípravok na čistenie rúk

19,50 €

BOUGIE HARMONISANTE

Relaxačná sviečka s tónmi jazmínu a pižma

29,00 €