Neestetické vejáriky okolo očí či ochabnutá alebo zvráskavená kožu na tvári? Bojujte proti vráskam ešte skôr ako zakročia! Genetika, vonkajšie vplyvy či výrazy tváre sa môžu podpísať na kvalite pleti. Záleží však aj na vašich génoch a ochrane či starostlivosti o pokožku. U niekoho sa objavia v štyridsiatke, u iného v päťdesiatke a tých najšťastnejších začnú obťažovať až v šesťdesiatke.

Vieme ako ich obísť! Stavte na výrobky od PAYOTU.

Tipy pre mladšiu pleť:

TECHNI LISS FIRST

Tento krém je určený na vrásky, ktoré sú ešte len „ v zárodku“. Prvé vejáriky okolo očí či drobné mimické vrásky, ktoré trápia ženy od 25 vyššie. Svieža, rozplývajúca sa textúra hydratuje a zjemňuje. Pravidelným používaním potlačíte tieto malé deficity krásy. V tube sa nachádza komplex LISS PROCESS, ktorý v sebe ukrýva kombináciu vysoko účinných aktívnych zložiek pôsobiacich na celý proces vzniku vrások. Diamantový prášok, ktorý je súčasťou krému pokožku vyhladzuje, zjednocuje a rozjasňuje.

PERFORM SCULPT NUIT

Nočný liftingový krém pôsobí počas noci, zatiaľ čo vy oddychujete. Jeho úlohou je znovu obnoviť objem, dodať pružnosť, jemnosť a komfort pleti. Ráno vás bude čakať svieža, vyhladená pleť plná vitality. V tomto „lisovacom“ zázraku nájdeme:

  • WAKAMÉ EXTRAKT, ktorý stimuluje obnovu DNA a činnosť buniek. Chráni kolagén a elastín,
  • OBNOVUJÚCE PEPTÍDY, ktoré posilňujú súdržnosť dermis a epidermis,
  • KYSELINU HYALURONOVÚ,
  • EXTRAKT Z PIVONKY – obnovuje hustotu a elasticitu pleti,
  • VITAMIN E – regeneruje a revitalizuje pleť.

Tip pre staršiu pleť:

PERFORM LIFT REGARD

Liftingová starostlivosť o očné okolie s Acti-Lift komplexom je ukrytá v 15 ml balení a je určená na všetky tipy pleti nielen po prebudení, ale aj na večer. Zameriava sa hlavne na ochabnutú pokožku horných očných viečok. Dokáže si poradiť s vejárikmi okolo očí, redukuje tmavé kruhy a opuchy pod očami, a samozrejme spevňuje pleť.