Sviečky sa dajú využiť aj inak ako romantický voňavý doplnok v domácnosti. V tomto prípade však ide o iné „zázraky“, vyrobené na takéto účely. Massage Candle alebo masáž sviečkou predstavuje originálnu masážnu techniku, ktorá má vysoko relaxačný účinok.  Môžete sa tešiť na skutočný zmyslový aromaterapeutický zážitok. Viete ako to prebieha?

Na túto jedinečnú procedúru sa používajú špeciálne vytvorené sviečky, ktoré sú určené na masáž. Blahodarne potešenie je určené pre všetkých, ktorých trápi nespavosť, úzkosť, stuhnuté svaly či bolesť hlavy. Tiež sú výborným „terapeutom“, ktorý uvoľňuje napätie, povzbudí a prekrví organizmus.

Pýtate sa, ako to všetko prebieha?

Po zapálení sviečky sa stuhnutý olej počas desiatich minút rozpustí a dosiahne teplotu, ktorá je potrebná práve pre túto masážnu techniku. Rozohriaty olej vám jemne vmasírujú do nedočkavej pokožky. Ten do nej poputuje a vďaka ľahkej penetrácii účinných látok  môžete vidieť okamžité výsledky. Koža tak získa jemnosť, hebkosť, vláčnosť a výživu. A ako bonus – vaše zmysly roztancujú vonné esencie, s ktorými zabijete každučkú stresovú bunku. Relaxácia ako vyšitá! Pardon, vymasírovaná.

Nejedná sa len o krátkodobú záležitosť a pôžitok z jemných masážnych ťahov. Táto „špeci“ sviečka má neodškriepiteľné antioxidačné, regeneračné a hydratačné účinky. Aróma pretrváva dlho po aplikácií a vaša koža sa môže pýšiť dokonalým povrchom. Ešte stále váhate alebo už „googlite“ najbližšie masážne salóny?