Doprajete svojej pleti kvalitné séra alebo iba krémy? Pokiaľ sa vo vašej kozmetickej výbave tento elixír ešte neobjavil, robíte chybu! Sérum totiž viac preniká cez pokožku, pretože ju tvoria menšie molekuly látok. Okrem toho má vyššiu koncentráciu vysokoaktívnych látok a vďaka tomu je omnoho viac účinnejšie ako bežné krémy. My vám predstavíme takéto novinky zo sveta Payot.

Pýtate sa, či je sérum účinnejšie ako krém? Jednoznačne áno. Až dvakrát tak viac aktívnych látok ako máte v tégliku od krému. Jeho pozitívom je účinnosť voči nedostatkom ako sú vrásky, pigmentové škvrny, akné alebo vysušovanie. Aj v tomto prípade platí, že menej je viac. Naozaj vám postačí pár kvapiek, ktoré jemne vklepete na pokožku tváre, krku a dekoltu.

Laboratórie Payot preto vytvorili jedinečné kombinácie: elixír komplex a taktiež aj zmes rastlín a bylín. Ľahké textúry elixírov, ktoré sa rýchlo a jednoducho vstrebávajú. Stopové prvky hrajú základnú rolu v obnove rovnováhy antioxidantov. Medzi ne patrí aj mangán, ktorý podporuje bunkovú regeneráciu, ale aj zinok, ktorý je antistresový, ochranný a obnovujúci. Biosacharidy, ktoré sa tiež v elixíroch nachádzajú hydratujú, zjemňujú, upokojujú a posilňujú prirodzenú ochranu kože. Okrem toho v týchto novinkách môžeme nájsť aj 2 kyseliny hyalúronové. Vysoká molekulárna hmotnosť zabezpečuje hydratáciu a jemnosť. Nízka molekulárna hmotnosť taktiež hydratovanie, ale aj hĺbkovú regeneráciu.

ÉLIXIR REFINER

elixir-refinerSérum pre zmiešanú až mastnú, ktorú zmatní a stiahne póry. Elixír Refiner poskytuje hneď trojitý účinok. Redukuje lesk, znižuje výskyt a veľkosť rozšírených pórov a viditeľne zjemňuje textúru pokožky. Jeho ľahká fluidná štruktúra so zamatovým efektom sa okamžite vstrebáva do pleti a na povrchu zanecháva púdrový závoj. Môžete sa tešiť na hladšiu, rozžiarenejšiu a matnejšiu pokožku.

 

 

 

 

 

 

ÉLIXIR LIFT

elixir-liftToto sérum bez parfumácie je určené pre zrelú pleť s vypínacím a regeneračným efektom. Jeho úlohou je spomaliť starnutie, ochrániť a opraviť pleť. Elixír Lift na povrchu pleti zaisťuje okamžitý efekt liftingu. Jeho božská hodvábna saténová textúra zahalí pleť do nekonečného pocitu pohody a krásy. Výsledky naozaj stoja za to! Rysy tváre sú okamžite vypnuté a pleť vyzerá viditeľne mladšie.