Príroda sa prebúdza a pozitívne slnečné lúče nám konečne dopĺňajú energiu po dlhej zime. Vyblednutá, unavená a ochabnutá pokožka túži po zmene. Doprajte jej ju práve teraz!  Mastné krémy vymeňte za nemastné fluidy a pripravte koži vhodnú slnečnú ochranu. Máme pre vás pár kozmetických PAYOT tipov, tak čítajte ďalej!

Postupne vystriedajte mastnejšie za ľahšie a menej mastné krémy. Jemným pílingom sa zbavíte nečistôt a odumretých buniek. Aj keď je ešte priskoro na krém s ochranným faktorom, mali by ste sa pomaly vyzbrojiť. Zatiaľ však bude stačiť obyčajný denný krém, no ak sa ortuť teplomera vyšplhá nad 25 stupňov Celzia, využite minimálne ochranný faktor  tridsať.

Pripravili sme pre vás pár osviežujúcich tipov!

my-payot-fluideMy Payot Fluide – nemastný denný fluid

Rozjasňujúci nemastný prípravok každé ráno osvieži a hydratuje vašu pleť, zatiaľ čo rešpektuje potreby zmiešanej až mastnej pleti. Obsahuje superovocie: goji acai, ktoré rozžiari pokožku, aktívne bifidus, na posilnenie prirodzenej obranyschopnosti pleti a tapioku, ktorá absorbuje nadmerný maz.

 

 

my-payot-brumeMy Payot Brume Eclat

Voňavá hydratačná termálna voda v spreji osvieži a hydratuje pokožku  kedykoľvek počas dňa. Jemnú hmlu v 125 ml si môžete aplikovať na tvár z 15 centimetrovej vzdialenosti pred aplikáciou denného krému. Tiež vám môže výborne poslúžiť ako fixátor make-upu kedykoľvek počas dňa. Okrem kyseliny hyalúronovej, ktorá zlepší pleť a podporí rozžiarenie v sebe skrýva aj super ovocie!

huile-spf15-corpsPayot Sun Sensi SPF 15 – ochranný olej proti starnutiu

V nemastnom vitamínovom oleji nájdeme aj filtre UVA/UVB. Vitamínový komplex E a C chránia pred nebezpečným UVA/UVB žiarením. Minerálne oleje sa postarajú o jemný film, ktorý hydratuje a vyživuje.

 

 

spf50-visage1Payot Sun Sensi SPF 50 – nemastný ľahký krém

Tento nemastný ľahký krém poskytuje silný ochranný štít SPF 50. Nemusíte sa obávať, že sa vaša pokožka rýchlo premení na korytnačiu. Vďaka ochranným zložkám jej zabezpečí dostatočnú hydratáciu a regeneráciu.

techni-liss-boosterTechni Liss Booster od Payot

Vyhladzujúci gél s kyselinou hyalúronovou na vrásky sa zameriava na vyplnenie a vyhladenie vrások. Pokožka sa vám zavďačí obnovenou kvalitou, hustotou a okamžitým vyhladením. Topiaci gél je určený na ráno a večer po aplikácií séra pred pleťovým krémom. Tiež ho môžete použiť ako masku 1 – 2 krát týždenne, ktorú necháte pôsobiť 15 minút.