Od 45 rokov začína byť krása vyzretejšia, vek začína byť zážitkom, ktorý prežívame vo väčšiej harmónii. A pretože dnes  už krása nepozná vekové hranice, ostáva jediná túžba….. zachovať si svoju prirodzenú zvodnosť a vysmiať sa času. Krása získava omnoho jemnejšiu perspektívu, ale rozumnejšími požiadavkami – autenticita a elegancia sa stávajú novou mantrou.

Po mnohých rokoch výskumu  PAYOT predstavuje novú podobu slavného  Pro-Age radu SUPRÊME JEUNESSE a dáva jej novú osobnosť. S pozitívnym a úprimným prístupom starostlivosti o pleť bez prehnaných sľubov , pretože dôvera žien je niečo, čo si PAYOT rozmaznáva už 100 rokov.

Výskum laboratórií PAYOT sa už 10 rokov zameriava na fenomén INFLAMM’AGEING: ZÁPALY + STARNUTIE. Postupom času sa pokožkou šíria opakované mikro zápaly, ktoré postupne oslabujú obranný systém buniek. Pretože bunky strácajú svoju schopnosť regenerácie, proces starnutia sa zrýchľuje.

PAYOT a jej Pro-Age odborníci ponúkajú cielený prístup. SUPRÊME JEUNESSE pôsobí v dvoch úrovniach:

Na zdroj: vďaka  komplexu bielych kvetín a karcinínu, určenému k boji proti fenoménu inflammageing a k posilneniu  vyčerpaného prirodzeného obranného systému pleti.

Bližšie  k povrchu pleti. Pre kompenzáciu nedostatkov  pleti zhoršených kaskádou zápalov a pre skrášlenie všetkých známok starnutia.

PAYOT opäť dokazuje svoje moderné lekárnické skúsenosti tým, že čerpá zo vzácnej  role prírody posílenej  vedou. Pre svoj komplex látok z bielych kvetov sa PAYOT zaviazal k využívaniu ekologicky zodpovedných zdrojov (udržateľnosť, pôvod a výrobný proces, najmä ručný zber orchideí).

Tento fyto-antioxidačný komplex má antioxidačné a protizápalové vlastnosti. Jeho zmes silných polyfenolov poskytuje zdroj intenzívnej regenerácie. Patentovaná účinná látka karcinín chráni pokožku pred oxidačným stresom vďaka dvojakým antioxidačným účinkom.

Hnedá riasa a kyselina hyaluronová pre boj proti vráskam, a navyše pre ich účinky na reaktiváciu a stimuláciu bunkového metabolizmu. Extrakt Wakame spevňuje pokožku a tvaruje kontúry tváre a vitamín C pôsobí na produkciu melanínu a tmavé škvrny.

SUPRÊME JEUNESSE LE SÉRUM

MIKRO PERLOVÉ SÉRUM PRE KOMPLEXNÉ OMLADENIE

Výnimočné omladzujúce sérum novej generácie spojuje neobyčajnú mikro perličkovú textúru a rastlinné oligopeptidy, ktoré poskytujú posilnené účinky na rôzne známky starnutia a podporujú medzibunkovú  komunikáciu pre aktiváciu regenerácie buniek a ich lepšie prijímanie aktívnych látok. Vzácny spojenec, ktorý pred nanesením denného krému extrémne rozjasní pleť. Bez ohľadu na svoj vek je pokožka ako znovuzrodená.

SUPRÊME JEUNESSE LE MASQUE

ROZJASŇUJÚCA A KOMPLEXNE OMLADZUJÚCA PLEŤOVÁ MASKA

Viacej než len maska! Poskytuje okamih kľudu, zatiaľ čo  zmierňuje známky starnutia. Vďaka zloženiu obohatenému o mesačný kameň, bohatý na tektokremičitany a známy pre svojej harmonizujúce účinky, upokojuje každodenné trápenie vyzretej pleti. Ak sa chcete ponoriť do nekonečnej harmónie, ktorú táto maska prináša naneste ju pomocou jemného štetca, ktorý je súčasťou  každého balenia.

SUPRÊME JEUNESSE LE SOIN PRO –ÂGE

POSILŇUJÚCA STAROSTLIVOSŤ S ČIERNOU ORCHIDEOU.

S postupom času a úbytkom hormónov  mechanizmy pokožky vykazujú zníženie aktivity. Ako sa pleť stenčuje a je viacej zraniteľná, zákerné zápalové procesy eskalujú. Aby PAYOT pomohol v tomto turbulentnom období ženám nad 60 rokov, vytvoril vzácneho spojenca, ktorý poskytuje jedinečnú starostlivosťktorá plní svoje sľuby. V jadre zloženia pôsobí komplex čiernej orchidey a ceramidov. Čierna orchidea pomáha pleti znovu vybudovať nutričný rezervoár (cukry, amino kyseliny a prírodné polymery), zatiaľ čo ceramidy posilňujú kožnú bariéru, ktorá bola fyziologicky oslabená prirodzenou stratou lipidov a ceramidov.

Do konca roku k dostaniu iba v našich salónoch.

SUPRÊME JEUNESSE LES MAINS

KOMPLEXNE OMLADZUJÚCI A VYŽIVUJÚCI KRÉM NA RUKY

Počas ubiehajúcich rokovpre nás ruky väčšinou na poslednom mieste, zabudnuté a zanedbávané. Pritom na nich môžeme pozorovať rovnaké známky starnutia ako na tvári. Ale nikdy nie je neskoro začať sa dobre starať!

Laboratória PAYOT vytvorili starostlivosť pre zachovanie  krásnych rúk a zmiernenie  známok starnutia, najmä pigmentových škvŕn. Zloženie obsahuje vitamín C a hrachový extrakt, látky s preukázanými účinkami na tmavé škvrny.