Stojíte pred zrkadlom, tvár ako princezná, outfit ako bohyňa a tešíte sa na dnešný večer ako malé dievča. Lenže ako náhle to roztočíte na parkete, váš sexi look je po chvíli preč. Roztečený make-up, rozmazané očné tiene, prepotené mapy pod pazuchami a nebodaj zlomený podpätok. Riešenie – smer dámske toalety! A možno stačí mať len tú správnu výstroj a pomôcky v kabelke!

Párty look si žiada výstrednejšie a extravagantnejšie kúsky. No aj v tomto prípade platí, že menej je viac! Preto sa nevyzdobte všemožnými glitrami, flitrami, umelými maxi mihalnicami či očnými tieňmi á la Martinka z Turca. Stačí si vybrať časť tváre, ktorú by ste chceli na dnešnej tancovačke zvýrazniť, a hor sa do skrášľovania! Niekomu pristanú výrazné rúže, iné môžu vsadiť na zvodné mačacie oči. Každopádne myslite na to, čo všetko si „vyfarbíte“ to si budete musieť na parkete ustrážiť. A viete ako to býva v horúcej sále, medzi rozpálenými tancujúcimi telami a v žiare reflektorov.

Nezabudnite si make-up starostlivo poistiť. Vyskúšajte podkladový krém My Payot Super Base. Tento primer slúži na vyhladenie nepravidelností pleti, ale aj ako podklad pod make-up. Tiež sa postará o zjednotenie pleti, stiahnutie pórov a rozjasnenie pleti. Na tvár môžete ešte aplikovať jemnú hydratačnú hmlu My Payot Brume Éclat, ktorá pleť hydratuje a zafixuje. Pôsobí totiž ako ochranný štít pleti, ktorý zachytáva škodlivé účinky znečisteného prostredia. Nezabudnite ju pribaliť do kabelky aj na párty, určite sa zíde.

Vytvorte si miesto aj pre:

Vreckovky: Obyčajných papierových vreckoviek nikdy nie je dosť.

Deodorant: Dávajte si pozor na biele škvrny na tričku. Skúste zvoliť nepriehľadný, ale účinný deodorant, ktorý nezanecháva stopy. Pre tie, ktoré potrebujú zakamuflovať spotené mapy, odporúčame zvoliť čierny outfit.

Mini voňavku: Perfektná úprava vzhľadu niekedy nestačí! Nezabúdajte na príťažlivú jemnú vôňu, ktorá dodá vášmu looku šmrnc.

Kvapky do očí proti začervenaniu:  V prípade, že by zaúradoval zafajčený priestor a alkohol.

Odličovacie obrúsky: Neustále nanášanie vrstiev na make-up nie je dobrý nápad. Pokiaľ ho chcete obnoviť, je lepšie použiť rýchle odlíčenie a opätovné nanesenie hydratačného krému a púdru.

Krém na očné vrásky: Vyskúšajte Payot Liss Filler. Tento zmizik na vrásky ich okamžite  vyhladí.