Potíte sa pravidelne na bicykli, beháte či cvičíte? Nezabúdajte tiež na zdravú stravu a iné overené „finty“! Máme pre vás pár tipov, vďaka ktorým nepekné faldy zaženie široko ďaleko. 

Tip: Vylúčte soľ, cukor, alkohol, fast foody, kávu a všetko vysmážané. Spôsobujú zadržiavanie vody v tele.
Tip: Obmedzte údeniny, tučné a solené syry, biele pečivo. Vďaka nim sa vám spomalí spaľovanie.
Tip: Nahraďte tieto potraviny zdravšími jedlami, ktoré vaše bunky posilnia. Vrhnite sa na zeleninu, ovocie, mliečne výrobky, strukoviny, ryby a orechy.
Tipy: Nezanedbávajte pitný režim! Je dôležitý hlavne pri celulitíde. Bylinkové čaje, minerálky a nesladená čistá voda sú tou správou voľbou.
Buďte trpezlivý! Odborníci sa zhodujú na tom, že tuk treba zhadzovať postupne a opatrne. Vyhnite sa rýchlym radikálny zmenám. Hrozila by vám nepekná celulitída a strie.
Niekoľko pomocníkov pri formovaní figúry: 

Payot Slim Ultra Performance 
Tento zoštíhľujúci telový olej vašu pokožku vyživí a zlepší jej elasticitu. Vďaka výťažkom zo zázvoru, ktoré majú povzbudzujúcu a drenážnu aktívnu ingredienciu, stimuluje mikrocirkuláciu. Tým sa pokožka strasie toxínov a zadržiavanej vody. Taktiež obmedzuje ukladanie tukových buniek, a tým zabraňuje tvorbe tukových vankúšikov. Na konci sa môžete dočkať spevnenia a revitalizácie pokožky. Okrem toho Slim Ultra Performace obsahuje aj kokosový olej, ktorý hydratuje.
Payot Celluli Ultra Performance
Masážny roll-on na celulitídu zmierni viditeľnosť „pomarančovníka“ na vašej pokožke. Masážna hlavica eliminuje tukové vankúšiky a strie tým, že sa zlepší prirodzená elasticita pokožky. Výrobok obsahuje výťažok z rastliny centella asiatica, ktorá zvyšuje tvorbu kolagénu, kofeín a L-carnitín, ktoré spoločne uľahčujú elimináciu lokálneho tuku. Okrem toho disponuje  tiež pagaštanom konským a ginkom biloba, ktoré zas aktivujú krvnú mikrocirkuláciu tým, že posilňujú žilové steny. Vitamíny A + B3 zlepšujú elasticitu a hydratáciu tým, že posilňujú hydrolipidový film a tak spomaľujú proces starnutia pokožky. Zložky panthenol a silanol podporujú syntézu kolagénu a udržujú bunkovú súdržnosť, čím predchádzajú a minimalizujú strie.
Payot Sculpt Ultra Performance
Táto spevňujúca telová starostlivosť zmierňuje a predchádza známkam povädnutia pokožky. Taktiež zlepšuje elasticitu pokožky a zameriava sa hlavne na problematické partie ako sú stehná, brucho, prsia a paže. Obsahuje matrixyl, ktorý napodobňuje prirodzený proces regenerácie pokožky. Tým podporuje tvorbu kolagénu a vyhladí povrch pokožky. Tiež v ňom môžeme nájsť algisium C, ktorý zlepšuje elasticitu pokožky, aktivuje tvorbu kolagénu a chráni pred agresiami z vonkajšieho prostredia.