Jedinečná odličovacia rada Les Demaquillantes od Payot ponúka hneď niekoľko noviniek, ktoré obsahujú voňavé ovocie – mango a maliny. Tie poskytujú regeneračné a hydratačné účinky. Vyskúšajte vzorce šité na mieru! Osviežujúce zložky a textúry sa postarajú o ešte príjemnejší zážitok.

Jednou zo zložiek novej micelárnej rady Les Demaquillantes sú aj maliny, ktoré obsahujú živiny, antioxidanty a vitamíny. Tie sú potrebné pre zdravie pokožky a sú známe pre svoje hydratačné vlastnosti pre všetky typy pleti. V odličovacej sade nájdete aj mango. Toto ovocie je tiež bohaté na vitamíny, minerály a antioxidanty. Je vysoko zvláčňujúce, upokojujúce a pomáha udržovať pleť hydratovanú, a zároveň hodvábne jemnú. Ideálne pre normálnu až suchú pleť. Škorica obsiahnutá v týchto prípravkoch je bohatá na antioxidanty, má antibakteriálne a adstrigentné vlastnosti. To pomáha kontrolovať prebytočný maz, detoxikuje a čistí pokožku. Je ideálna pre normálnu až zmiešanú pleť.

Ďalšie aktívne látky, ktoré sa tu nachádzajú sú:

  • kyselina hyalurónová: má na starosti anti-aging prevenciu
  • ananás: sa postará o exfoliáciu, čiže odlúpenie odumretého tkaniva vo vrstvách
  • avokádový olej: zjemní pokožku
  • vitamín C: rozjasní pleť

Micela je vlastne povrchovo aktívna látka, ktorá obsahuje dva póly: hydrofilný pól, ktorý je rozpustný vo vode a lipofilný pól, ktorý zachytáva tuky, ktoré nie sú kompatibilné s vodou. S touto dvojfázovou afinitou priťahuje nečistoty a zachytávajú ich na vatový tampón. Potom sú schopné eliminovať povrchové nečistoty ako sú make-up a znečistenie súvisiace s prirodzenými funkciami pokožky (kožný maz a pot).