Payot prináša ďalšie novinky z kozmetickej rady LES DEMAQUILLANTES! Kombinuje efektivitu micelárnej technológie s prínosom slnkom sušeného ovocia. Regeneračné, antioxidačné a hydratačné účinky ponúkajú maliny a mango. Okrem toho tu nájdete aj kyselinu hyalúronovú, ktorá má na starosti anti-aging prevenciu, ananás. Ten sa postará o exfoliáciu. Avokádový olej zjemní pokožku a vitamín C rozjasní pleť.

MOUSSE MICELLAIRE NETTOYANTE
Krémová micelárna pena s extraktmi z malín ponúka ľahkosť peny, bohatosť krému a sviežosť vody. Kombinácia textúr pre dokonalú a čistú pleť. Nová, prekvapujúca a návyková textúra, ktorá je pozoruhodne účinná pri čistení tváre bez následného vysúšania. Krémová pena bez mydla, ktorá odstraňuje make-up a jemne čistí pleť. Pomáha udržiavať prirodzenú rovnováhu pleti pre zachovanie mladistvého vzhľadu. Číra voda sa mení v ľahkú a krémovo bielu penu. Skutočný zázrak pre zmysly a pokožku! Naneste trochu peny na ľahko navlhčenú vreckovku, vmasírujte a potom opláchnite čistou vodou.

LOTION TONIQUE REVEIL
Tonikum s extraktmi z malín rozžiari vašu pleť! Táto tonizujúca voda bez alkoholu je základným spojencom pre vašu skrášľujúcu rutinu, pre jemné oživenie pleti. Svieža, revitalizujúca voda, ktorá zakončuje odličovanie, tonizuje, vyhladzuje textúru pleti a oživuje prirodzený jas pokožky v jedinom kroku. Pomáha udržiavať prirodzenú rovnováhu pleti pre zachovanie mladistvého vzhľadu.

DEMAQUILLANT INSTANTANE YEUX
Dvojfázový vodeodolný odličovač s extraktmi z malín pre odstránenie riasenky a rúžu. Vďaka svojej dvojzložkovej textúre kombinujúcej olej a vodu, eliminuje stopy po očnom líčení a rúži. Zbaví sa aj vodeodolných nánosov a zároveň chráni jemné očné okolie. Maliny obsahujú živiny, minerály, antioxidanty a vitamíny, ktoré sú potrebné pre zdravie pokožky. Sú známe pre svoje hydratačné a regeneračné vlastnosti. Pred použitím je potrebné dôkladne pretrepanie. Odličovač naneste na vatový tampónik a ten priložte na oči a ústa. Pri odlíčení očí jemne ťahajte od končekov rias po ich konce. DEMAQUILLANT INSTANTANE YEUX môžu používať aj nositeľky kontaktných šošoviek.