Nielen chladné zimné počasie môže potrápiť vaše pery. To, že sú popraskané, suché alebo  vyštípané, nie je dobré znamenie! Pretože za tým môže byť aj stav vášho tela. Ako im pomôcť?

Ani mrazy, ani extrémne teplo! Aj vás vysušené a popraskané pery najviac trápia v týchto extrémnych podmienkach? Niekomu však prinášajú problémy celoročne. Vtedy treba zbystriť pozornosť! Môže byť za tým aj strava. Skúste si namiešať kokteil vitamínov B, zinku či železa. Z jedálnička však vyškrtnite slané a príliš pikantné jedlá či alkohol. Na miesto toho si radšej doprajte hydratáciu nie len v podobe vody, ale aj balzamov na pery.

Naše tipy:

Dlhotrvajúci hydratačný balzam na pery s SPF 10 – Hydratation 24 Protection Levres

Balzam na pery, ktorý hydratuje, upokojuje a chráni aj tie najcitlivejšie pery. Obsahuje tropické rastliny, ktoré odolávajú extrémnym suchým podmienkam, ako je napríklad africké bambucké maslo, austrálsky makadamový olej a jojobový olej zo Strednej Ameriky. Zvodné a nemastné zloženie pokryje vaše pery hebkým plášťom.

Payot Gommage Intense Fraîcheur

Abrazívny exfoliačný krém, ktorý obsahuje extrakty z brusníc obnovuje jas pleti. Tento jemný, ale zároveň intenzívny pleťový peelingový krém mikročiastočkami odstraňuje nečistoty a odumreté bunky. Okrem toho purifikuje a opravuje pokožku a zároveň zachováva jej hydratáciu.

Payot Hydra 24 Levres

Hydratačná tyčinka na popraskané pery je ideálna na urýchlenie hojenia či ochranu pred drsnými klimatickými podmienkami. Obsahuje bambuceké maslo, ktoré vyživuje a zjemňuje, brutnákový olej, ktorý predstavuje zdroj esenciálnych mastných kyselín.

Už ste si vybrali svoju ochranu pier?