Mdlá pleť, unavené rysy … Mnoho znakov, ktoré ukazujú na to, že Vaša pleť platí cenu za škodlivé účinky znečistenia. Dnes Vám PAYOT ponúkne pár tipov, ako lepšie chrániť Vašej pleť v budúcnosti.

POZORNE ČISTITE SVOJU PLEŤ

Ak chcete zbaviť pleť znečistenia, jednoduché čistenie nebude stačiť. Bude potrebné pleť vyčistiť pomocou čistiaceho gélu na tento účel. Gél intenzívne detoxikuje Vašej pleť pomocou bohatej peny. Takéto čistenie je vhodné pred spaním a ráno začať ľahším čistením napríklad s Lotion Tonique

OBČASNE EXFOLIUJTE SVOJU PLEŤ

Ako iste viete, niektoré znečisťujúce častice dokážu byť veľmi odolné a občas sa usadí veľmi hlboko v póroch. Môžete ich odstrániť len pomocou exfoliácia.  Čoskoro uvidíte, že Vaša pleť opäť žiari a jej textúra je vyhladená.

CHRÁŇTE SVOJU PLEŤ HYDRATÁCIOU

Hoci si dvakrát denne čistíte pleť, nechráni Vás to pred priamym kontaktom so znečistením počas dňa. Preto je vhodné používať hydratačný krém, ktorý na pokožke vytvorí ochrannú bariéru. Po nanesení make-upu chráňte Vaša tvár našim My Payot Brum, hmlu proti znečisteniu, ktorá Vám poskytne dodatočnú ochranu a zafixuje Vaše líčenie.

Večer doprajte Vašej pleti hlboké vyživenie a dovoľte jej sa dostatočne regenerovať. Jej obranyschopnosť bude ďalší deň o to silnejšie.

DOSTATOK TEKUTÍN DETOXIKUJE VAŠE TELO

Vypite 1.5 až 2 litre vody denne! Takto Vaše telo dokáže eliminovať viac toxínov a to sa ukáže na Vašej pleti! Obohaťte Vaše pitie o esenciálne oleje s účinkami proti znečisteniu, ako napríklad tea tree, citrón alebo dokonca prvosienka. Ak nevypijete toľko vody, vyskúšajte zelený čaj, ktorý je bohatý na anti-oxidanty.

PREHODNOŤTE JEDÁLNY LÍSTOK

Jedlo dokáže byť silným spojencom v boji proti škodlivým účinkom znečistenia na Vašej pleti. Stavte na morské riasy, citrón, papáju alebo ľanové semienka, ktoré majú silné detoxikačné účinky!