Dnes vám Payot povie všetko o odličovacej starostlivosti zodpovedajúcej vášmu typu pokožky.

AKO ODLIČOVAŤ ZMIEŠANÚ AŽ MASTNÚ PLEŤ?

Zmiešaná až mastná pleť má tendenciu produkovať viac mazu než iné typy pleti. Je tiež náchylnejšia k výskytu nedokonalostí. Odlíčenie preto musí byť prevedené do hĺbky, aby bola pleť čistá a predišlo sa výskytu nedokonalostí.

Začnite starostlivosť s našou micelárnou vodou Eau Micellaire Express. Jediným ťahom odstraňuje nečistoty a make-up z tváre a očí.

Pre dokonale čistú pleť odstráňte make-up pomocou Gel Demaquillant D´tox.  Pri kontakte s vodou sa tento obličajový čistiaci gél transformuje v penu, ktorá intenzívne čistí a zbavuje zmiešanú až mastnú pleť nedokonalostí.

Ľahko sa oplachuje, eliminuje nadbytočný maz a usadené látky z okolitého znečistenia. Na záver opäť vyvážte PH Vašej pokožky s Eau Purifiante.

AKO ODLIČOVAŤ CITLIVÚ PLEŤ?

Citlivá pleť musí byť čistená jemne, produktami s vysokou toleranciou. V tomto prípade je vhodné odlíčiť pomocou nášho upokojujúceho Creme Micellaire Demaquillant.

Tento krémový odličovač kombinuje jemnosť krémovej textúry a efektivitu micelárnej technológie! Jeho ultra jemná textúra zanecháva pokožku čistú, vláčnu a príjemnú.

Pretože nie je nutné túto starostlivosť oplachovať , vyhnete sa tak možnému podráždeniu vodou z kohútika. Pre dokonalý pocit čistoty, zakončite Vaše odlíčenie s  Lotion Tonique Reveil.

AKO ODLIČOVAŤ SUCHÚ PLEŤ?

Suchá pleť vyžaduje rovnakú šetrnosť ako citlivá pleť. Preto je vhodná neabrazívna a jemná čistiaca starostlivosť.

Perfektná príležitosť vyskúšať náš odličovací olej Huile Fondante Demaquilllant. Tento nemastný olej jemne odstraňuje i ten najodolnejší make-up, vrátane vode odolnej riasenky. Pri kontakte s vodou sa olej premení v hodvábne mlieko, ktoré dokonale vyčistí Vašu pleť a zanecháva zvláčňujúci film.

AKO ODLIČOVAŤ NORMÁLNU PLEŤ?

Vaša pleť sa nestretáva s určitými problémami a to máte veľké šťastie. Môžete si vybrať medzi všetkými textúrami, ktoré PAYOT ponúka. Doporučujeme odlíčiť s  Eau Micellaire Express  a potom vyčistiť pleť pomocou peny Mousse Micellaire Nettoyant pre pocit nekonečnej sviežosti .

Vaša pleť je pripravená využiť všetky benefity dennej starostlivosti. Je to len na Vás!