Ešte neviete čo pripravíte pre svoju polovičku na Valentína? Romantika, dobré jedlo, kino, sexi čipky či sladké potešenie… Ak ani tento rok opäť neviete, čo vymyslieť, stavte na starú dobrú klasiku. My vám prinášame 5 vecí, ktoré rozhodne v deň zaľúbených nemôžu chýbať!

 1.Láska

Samozrejme, že to je základ pravého a zdravého vzťahu. Bez nej to veľmi nepôjde, aj keď partnerovi znesiete modré z neba, darujete mu kyticu ruží alebo pripravíte romantickú večeru. Znamená oveľa viac ako len to, že sa vám niekto veľmi páči. Mala by v nej byť zahrnutá náklonnosť, uznanie druhého, uspokojovanie základných emocionálnych potrieb, vzájomnosť, záväzok, zdieľanie emócií a pocitov, vášeň či starostlivosť.

 

  1. Čokoláda

Kedysi sa nazývala „potrava pre dušu“ a ľudia si ju kupovali v lekárni. Dnes by však bolo asi veľmi čudné, keby ste slečne lekárničke zahlásili: jednu veľkú orieškovú. No ako sladké prekvapenie v podobe malého čoko-srdiečka ešte nikomu neublížilo. Práve naopak, takýto darček je skvelý na nervy, sústredenie, zabrzdí krvný tlak a pre ženy pôsobí ako balzam.

 

  1. Šampanské

Na navodenie príjemnej a uvoľnenej atmosféry je šampus tá pravá voľba! Asi každý dobre pozná kombináciu opojných bubliniek s jahodami. Podľa odborníkov však jahody nie sú práve vhodnými kandidátkami. Milovníci vín odporúčajú horkú čokoládu. Na zdravie!

 

  1. Vaňa

Ak máte k dispozícií veľkú vaňu, máte vyhraté! No nemali by ste však miešať bod číslo 3 s bodom číslo 4. Horúci kúpeľ totiž prekrvuje organizmus a pridaný alkohol môže toto prekrvenie ešte zvýšiť. Kombinácia: šampus a vaňa vyvoláva bolesti hlavy. Podľa lekárov môže až spôsobiť mŕtvicu. Tak si ho radšej doprajte ešte pred tým, ako vyletí štupeľ z fľaše.

 

  1. Vonné oleje a masáž

Darujte si vzájomnú partnerskú masáž. Nič nie je príjemnejšie ako masáž od milovanej osoby. Vonné oleje dokonalo prevoňajú a uvoľnia. Vyskúšajte napríklad Payot Elixír. Olej, ktorý je určený na vlasy, telo a tvár. S touto francúzsku starostlivosťou vyživíte a zjemníte celé telo a tvár, dokonca je výborná aj na vlasy. Myrha a amyris zmiešanými s ryžou, lieskovým orieškom a mandľovým olejom vytvárajú dokonalú kombináciu vône a luxusu.