Populárny rad Les Demaquillantes prešiel premenou a predstavuje hneď niekoľko nových produktov na čistenie. Rad Nue ponúka  rovno päť nových produktov, ktoré nahradia niektoré existujúce čistiace  produkty.

Čistenie  predstavuje základný pilier každej rutiny a nemalo by chýbať v každodennej starostlivosti o pleť. Bez neho nedôjde k efektívnemu fungovaniu následnej starostlivosti  v podobe sér alebo krémov. Každý deň je treba z pleti umyť make-up a nečistoty. Rad Nue potom  venuje špeciálnu pozornosť vplyvom  znečistenia na pleť. Nielen  drobné    čiastočky

zvonku sú nebezpečné, ale i v zle  vetraných miestnostiach, kde je vzduch ešte znečistenejší, je pleť pod neustálym útokom. Ďalším nebezpečným faktorom je potom podľa očakávania fajčenie . Všetky zdroje znečistenia generujú voľné radikály, ktoré narušujú prirodzenú bariéru pleti, čo spôsobuje, že je potom pleť náchylnejšia, dusí sa a nemôže dýchať. To vedie k rozšíreným pórom, dehydratácii i strate lesku pleti.

Proti týmto následkom bojuje práve Nue. V srdci celého radu sa nachádza organická voda z kvetu pomarančovníka, ktorá je vyrobená z rastlín, ktoré sa pestujú až v preslnenému Maroku. Zjemňuje a čistí. Medzi ďalšie liečivé rastliny sa v rade objavuje extrakt z potočnice a extrakt z kapucínky, obe rastliny sú známe vysokým množstvom vitamínov. Celé Nue potom  obsahuje micely z prírodných zdrojov derivované z kokosu a kukurice.

Rad cieli na dva základné ciele ošetrenia – čistenie + boj proti znečisteniu a tonizácia + okysličenie. Prvé tri produkty sa zameriavajú na čistenie: Lait Micellaire Démaquillant na všetky typy pleti, Eau Micellaire Démaquillante je vhodný na oči i na citlivú pleť a posledný Crème Micellaire Démaquillante Jeunesse je na veľmi suchú alebo zralú pleť.

Dva produkty sa potom  zameriavajú na tonizáciu: Lotion Tonique Éclat je vhodný na všetky typy pleti a šetrná hmla  Brume Tonique Douceur sa hodí na citlivú pleť.