CELKOVÁ STAROSTLIVOSŤ PRE MLADISTVÝ VZHĽAD PIER

Laboratóriu PAYOT sa podarilo vytvoriť špičkové globálne zloženie proti starnutiu v kombinácii s textúrou, ktorá produkuje efekt plných pier, revitalizuje a dodáva ružovkastý tón vašim perám.

Supreme JEUNESSE Levres je starostlivo navrhnutý produkt s vysoko cieleným silikónovým aplikátorom, ktorý obkresľuje tvar pier a zanecháva ich pod hodvábne jemným závojom plným pocitov!

Vytvorenú s láskou a presnosťou, necháme textúru pôsobiť pár sekúnd… prekvapenie…. Jemné brnenie nám prezradí, že to funguje! Pery sú viditeľne plnšie a zmyselnejšie. Odtieň ružovej sa prispôsobí každým perám.

PAYOT ponúka v rade Suprême Jeunesse našim perám všetky svoje skúsenosti z oblasti starostlivosti proti starnutiu. Ponúka vysoko účinnú a presne cielenú starostlivosť pre zvýšenie objemu pier, ich výživu, vyplnenie vrások a predĺženie a vykreslenie kontúr vďaka vzácnym extraktom z bielych kvetov a kyseliny hyalurónovej. Okrem tejto starostlivosti tiež oživuje prirodzenú farbu pier a prepožičiava im lesklý vzhľad, ktorý im dodáva na vznešenosti a odhaľuje všetku krásu nášho úsmevu.

 

V JÁDRE ZLOŽENIA:

AKTÍVNE LÁTKY BYLINNEJ MEDICÍNY

EXTRAKTY MAGNÓLIE A ORCHIDEY

  • cielené spevňujúce a vyhladzujúce účinky

EXTRAKT HORČICE

  • zväčšuje objem kontúr a okamžite im navracia prirodzenú farbu

AKTÍVNE LÁTKY VYTVORENÉ POMOCOU VEDY

CARCININ – [Patentovaná aktívna látka]

  • chráni pred oxidatívnym stresom zachytávaním voľných radikálov pre zníženie zápalu v pokožke

ZAPUZDRENÁ KYSELINA HYALURÓNOVÁ – [patentovaná aktívna látka]

  • hydratuje, vyhladzuje a vypĺňa vrásky a jemné linky