Na zháňanie vianočných darčekov nám síce ostáva ešte dosť času, no ani sa nenazdáme a onedlho budeme opäť zdobiť stromček. Nikto predsa nechce „chaosiť“ a na poslednú chvíľu zháňať prekvapenia pre svojich blízkych. Preto sa už vopred pripravte! Kvalitná kozmetika nikdy nič nepokazí! Máme pre vás pár tipov pre ženy, ale aj mužov!

Supreme Jeunesse Jour

Starostlivosť pre zdôraznenie mladosti pleti. Každé ráno dopuje pleť najnovšou generáciou antioxidantov, aby ju chránil pred agresormi okolitého prostredia behom celého dňa. Jemná a smotanovo božská perlová textúra, ktorá sa ľahko vpije do pleti. Veľký bojovník proti vráskam a pigmentovým škvrnám. Postará sa o rozjasnenie a hydratáciu.

Techni Liss Active

Túžite sa zbaviť „jaziev času“? Špecifické zloženie v kréme Techni Liss Active sa postará o korekciu vrások. Smotanová, rozplývajúca sa textúra vyhladí, vyplní, vyživí a zjemní. Obsahuje komplex Liss Process – priekopnícku kombináciu vysoko účinných aktívnych zložiek, ktoré pôsobia na celý proces vzniku vrások. Tiež v sebe skrýva diamantový prášok, ktorý pokožku vyhladzuje, rozjasňuje a zjednocuje. Hydratačné zložky hydratujú a vyživujú.

My Payot Jour

Rozjasňujúci a vyživujúci denný krém bez parabénov vás každé ráno osvieži a povzbudí.

Tento bohatý krém je určený pre pokožku, ktorá je náchylná na vysúšanie. Obsahuje super ovocie Goji a Acai, ktoré sa postarajú o zdravú a rozžiarenú pokožku. Aktívny bifidus je určený na posilnenie obranyschopnosti pleti, vitamín B5 zas udržuje hydratáciu pokožky.

 

Perform Lift Intense

Tento denný hustý krém pleť koriguje, spevňuje a regeneruje do hĺbky. Veľmi efektívne pokožku zahusťuje a vďaka peptidom pomáha opraviť elastínové vlákna. WAKAMÉ EXTRAKT stimuluje obnovu DNA a činnosť buniek. Chráni kolagén a elastín. OBNOVUJÚCE PEPTIDY posilňujú súdržnosť dermis a epidermis. KYSELINA HYALURONOVÁ dodáva okamžitý efekt vyhladenia a vyplnenia vrások. LIPOPEPTID stimuluje syntézu elastínu a podporuje obnovu pokožky. VITAMIN E regeneruje a revitalizuje pleť.

Soin Regenerant

Vyhladzujúca a spevňujúca emulzia pre všetky typy pleti. Hydratuje a spomaľuje starnutie pleti. Zloženie: kremík povzbudzuje kolagenové a elastinové vlákna v pleti a pšeničné proteiny vypínajú pleť.