Rozšírené póry, čierne bodky, nedokonalosti? Tieto škaredé nepríjemnosti, ktoré dokážu znepríjemniť náš každodenný život, nie sú  len výsadou dospievania, dnes na ne v skutočnosti trpí každý druhý dospelý. Ale neprepadajte panike, PAYOT má zázračné riešenie pre čistú pleť bez tieňa  nedokonalosti.

Kompletný rituál starostlivosti o pleť venovaný problematickej pleti obohatený o zinok & chílsku mätu sa rozrastá o tri nové čisté produkty.

Jemný peeling

Vznik pupienkov je dôsledkom trojakého mechanizmu: hyperseborea (nadmerná tvorba kožného mazu), hyperkeratinizácia (stlstenie mazového kanálu) a zápal mazovej  žľazy. Jemný peeling zbaví pokožku všetkých nečistôt nahromadených na jej povrchu, čím zmierni zápal a zároveň stenčí pokožku, aby maz mohol  opät správne prúdiť a zmierniť  tak škodlivé účinky hyperseborey.

Novú čistiacu exfoliačnú tyčinku Stick Gommant Purifiant Pâte Grise si zamilujete. Ponúka  jemnú dvojitú exfoliáciu,  mechanickú i enzymatickú, pre uvoľnenie upchatých pórov a odstránenie čiernych bodiek. Výsledok: Nedokonalosti sú odstránené. Toto nové gesto venované pleti s nedokonalosťami a s 96 % prírodných zložiek je možné použiť na celú tvár alebo  lokálne na T zónu. O chílskej mäte je známe, že obnovuje rovnováhu prirodzeného kožného ekosystému tým, že podporuje dobré baktérie na úkor tých zlých, čím sa zmierňuje zápal. Zinok, prírodná antibakteriálna látka, čistí a dezinfikuje pokožku, zatiaľ čo konopné semienka ponúkajú jemnú exfoliáciu pre nový efekt pokožky.

Korektor s prirodzeným finišom

Pleťový korektor je perfektný pre prirodzené zakrytie drobných nedokonalostí, ale Payot to zvládol lepšie.  Viac než len korektor, značka uviedla na trh Stylo 2-en-1 anti-imperfections, skutočnú cielenú dennú starostlivosť, ktorá skrýva škvrny a zároveň podporuje ich zmiznutie. Za prvé, pleťová voda vysušuje škvrny. Potom tónovaný korektor zjednotí pleť a koriguje začervenanie vďaka univerzálnemu odtieňu, ktorý sa prispôsobí  všetkým tónom pleti.

Skladajúca  sa z 94 % ingrediencií prírodného pôvodu, vysušujúca  pleťová voda ponúka trojaký účinok: reguláciu mazu vďaka chílskej  mäte, o ktorej  je známe, že obmedzuje prebytočný maz, antibakteriálne vďaka zinku známemu pre svoje čistiace vlastnosti a keratolytické vďaka  kyseline glykolovej, o ktorej je známe, že odstraňuje odumreté bunky,  sťahuje póry a stimuluje bunkovú obnovu. Tónovaný korektor je obohatený o bambusový prášok, známy pre svoje matujúce a absorbujúce vlastnosti. Obsahuje tiež  minerálne pigmenty, ktoré poskytujú vysoké krytie. Oboje zanecháva na pokožke dokonalú sviežu a jemnú vôňu  so zelenými tónmi listov, ruže a pižma.

PÂTE GRISE STICK GOMMANT PURIFIANT

Purifikační pleťový peeling

STYLO 2-EN-1 ANTI-IMPERFECTIONS

Korekční pero

Kvapka pleťového pozitivizmu*

Je dôležité si uvedomiť, že nedokonalosti sú nevyhnutné. Pokiaľ tento prechodný stav pokožky prežívame zle, zabúdame  u toho, že sa týka veľkého počtu žien. V dobe sociálnych sietí a filtrov, ktoré ponúkajú  falošnú predstavu o bezchybnej pleti, dávajú kožné problémy dôvod k vzniku komplexov. V súlade s body pozitivizmom*, sociálnym hnutím za prijatie všetkých foriem ľudských tiel, pleťový pozitivizmus**, stojí v ceste diktátu dokonalej pleti. Pripomína nám, že každý typ pleti je jedinečný a že je dôležitejšie  než inokedy   zladiť  sa  s jej obrazom pre kľudnejší a ľahší život.

 * hnutie pre prijatie vlastného tela.

** hnutie pre prijatie svojej prirodzenej pleti.