Konkurencia je silná a každá žena sa chce páčiť nie len sebe, ale aj okoliu. A hlavne tomu mužskému. Zaujať oko muža nie je vždy jednoduché, zvlášť keď niektoré dámy neohurujú dokonalou pleťou bez vrások aj v štyridsiatke. Ešte že, existujú milé „tety“ v kozmetických salónoch, ktoré nám vedia poradiť. Ako si vybrať ten pravý?

Milujete hýčkanie pleti pomocou pílingov, masiek či masáží? Všetky tieto procedúry môžete vykonávať aj doma, no niektoré „triky“ radšej nechajte na odborníčky v kozmetických salónoch. Tieto miesta nepredstavujú len príjemný relax, ale poskytujú nám aj odbornú starostlivosť. Ako vybrať ten správny salón?

Mali by ste sa zamerať hlavne na kvalifikovaný personál, kvalitné kozmetické produkty a príjemnú atmosféru. Hudba, vôňa a interiér navodia tú správnu atmosféru a predstavujú vstupnú bránu do sveta relaxu. Hlavný cieľ je samozrejme oddych, ten musí splniť vaše očakávania. Čas na ošetrenie pleti by mal patriť iba vám. Žiadna správna kozmetička sa popri nanášaní masky na tvár nemôže „vykecávať“ v telefóne so svojou kamarátkou ani neustále odbiehať k iným klientom. Kozmetička na úrovni pozná hranice taktnosti. Nevkusné poznámky na vzhľad svojej klientky preto radšej prehltne. Ani keby sa nešťastnica podobala aj na ježibabu.

Menej je niekedy viac! A to tiež platí v prípade konverzácie. Nehovoríme, že je potrebné prelepiť ústa lepiacou páskou, stačí len nebombardovať zbytočnými rečami, hlavne zo súkromia a sekcie ohovárania. Ale pokiaľ by v salóne ležala „pani ukvákaná“ je dôležité prispôsobiť sa jej. Ak vám v hlave víri množstvo otázok ohľadom starostlivosti o pleť, je ten správny čas, kedy ich môžete vypustiť. Tie sú totiž na mieste. Tu spoznáte profesionálku, a hneď budete vedieť, kam sa opäť vrátiť. Aj keď kozmetička nie je žiadna víla, jej šikovné ruky dokážu naozaj zázraky!