PAYOT predstavuje nový rad pre vyhladzovanie vrások.

Nech chceme či nie, sú tu a pripomínajú nám plynutie času. Vrásky, naše vrásky, tie, ktoré nás charakterizujú, podtrhávajú náš úsmev, s ktorými hmúrime oči, a ktoré zostávajú napriek všetkému tým prvým, čo nás zaujme pri hľadaní krásy.

Kyselinu hyaluronovú produkujú a denne obnovujú bunky našej pokožky. Od 30 rokov ale pleť stráca každý deň viac kyseliny hyaluronovej, ako ju sama stačí vyprodukovať, a vystavením environmentálnemu stresu sa tento jav ďalej urýchľuje. Vrásky sa prehĺbujú, pleť je menej napnutá, menej žiariaca. Laboratória PAYOT sa pre svoj nový rad starostlivosti pre vyhladenie vrások LISSE, zamerali na významnú vedeckú inováciu, homeostázu pokožky. Je to schopnosť pokožky udržovať svoju prirodzenú fyziologickú rovnováhu, vrátane kyseliny hyaluronovej, a to za akýchkoľvek podmienok. Ošetrenie LISSE ponúka všetkým typom pleti dokonalú rovnováhu kyseliny hyaluronovej.

Pretože neexistuje lepšia kyselina hyaluronová než tá, ktorú si naša pokožka vytvára sama prirodzene, dodávanie kyseliny hyaluronovej zvonku je dobré, ale ešte lepšie je chrániť a posilovať náš vlastný kapitál!

Nový rituál starostlivosti o plet‘, LISSE

kde sa vysoké účinky

rýmujú s čistotou

 

Základom receptúry je kyselina hyaluronová

Každá receptúra radu starostlivosti o pleť Lisse obsahuje duo kyselín hyaluronových v kombináciii s komplexom liečivých bylín (borovica alpská / sirôtka trojfarebná), ktoré kompenzujú, chránia a posilňujú prirodzený kapitál kyseliny hyaluronovej obsiahnutý v každej pokožke.

Príroda predovšetkým

Čisté a zodpovedné receptúry ponúkajú až 98 % zložiek prírodného pôvodu. PAYOT vybral rastlinné extrakty zo zodpovedného zberu a výroby: divokú sirôtku trojfarebnú a borovicu alpskú.

Hľadanie zmyslových vnemov pre naše zdravie

Starostlivosť LISSE, inšpirovaná „sylvoterapiou“, aktuálnym trendom využívania lesného bohatsva pre naše zdravie a duševnú pohodu, je plná silne pôsobiacich polyfenololov extrahovaných z kôry alpskej borovice, o kterých sa vie, že podporujú kľud a pohodu. My u PAYOT vnímame krásu ako celok, rovnováhu medzi telom a mysľou. Starostlivosť LISSE je teda pre našu pokožku cestou, ako si užívať hlboký nádych čerstvého vzduchu.

Obaly šetrné k životnému prostrediu

Životné prostredie je našou srdcovou záležitosťou. Recyklovateľným obalom vyrobeným z recyklovaných materiálov venujeme prvoradú pozornosť: dózy obsahujúce 20 % recyklovaného skla, púzdra vyrobená vo Francii zo 100 % recyklovaného papieru a ampulky obsahujúce 30 % recyklovaných materiálov.

Udržuje homeostázu pokožky

s účinkami pre vyhladzovanie vrások

 

Interné pôsobenie

KOMPLEX LIEČIVÝCH BYLÍN

Zložený z alpskej borovice / divokej sirôtky trojfarebnej chráni a posiluje prirodzenú produkciu kyseliny hyaluronovej pokožkou a spomaľuje jej každodenné odbúravanie.

KÔRA ALPSKEJ BOROVICE

Polyfenoly, extrahované z kôry
alpskej borovice, CHRÁNIA pred
environmentálnym stresom
(znečistenie, oxidačný stres), ktorý
urýchľuje stratu kyseliny
hyaluronovej v pokožke.

EXTRAKT DIVOKEJ
SIRÔTKY TROJFAREBNEJ

Patentované flavonoidy
extrahované z divokej
sirôtky ZVYŠUJÚ prirodzenú
produkciu kyseliny hyaluronovej
v pokožke a spomaľujú jej
každodenné odbúravanie

Externé pôsobenie

DUO KYSELÍN HYALURONOVÝCH

100% prírodný pôvod (nízkomolekulárny, vysokomolekulárny) KOMPENZUJE prirodzenú stratu kyseliny hyaluronovej v koži.

SLEEPING CRÈME RESURFAÇANTE

Nočný vyhladzujúci a regeneračný krém

CRÈME LISSANTE RIDES

Denný vyhladzujúci krém

SÉRUM BOOSTER REPULPANT

Koncentrované vyhladzujúce sérum

CURE 10 JOURS RIDES ÉCLAT EXPRESS

10denná kúra s kys. Hyaluronovou a retinolom