Základné tvárové rituály od Payot prinášajú dokonalú harmóniu medzi starostlivosťou o pleť a zmyselným zážitkom, ktorý vás zahalí do jarného lesku. Vyberte si od okysličujúcich ošetrení s ryžovým púdrom a kaolínom, cez rozjasňujúce vitamínové rituály s bobuľami goji a açaí, až po hydratačné ošetrenia s kyselinou hyalurónovou a aloe vera. Každý z nich ponúka jedinečnú kombináciu prírodných zložiek a odborne navrhnutých postupov, ktoré obnovia žiarivý vzhľad vašej pleti.

V salónoch Payot nájdete aj tieto základné tvárové rituály. Na ktoré sa necháte zlákať? 

LE NATUREL – Okysličujúce ošetrenie s ryžovým púdrom a kaolínom

 Pleťový peeling z jemného ryžového púdru zmiešaného s prírodnými olejmi predchádza aplikácii detoxifikačnej a prečisťujúcej kaolínovej masky s prídavkom francúzskeho kôpru, petržlenu a potočnice lekárskej. Nasleduje masáž s pohyblivými zinkovými valčekmi, ktoré pomáhajú spevniť pleť a zvýšiť jej pružnosť. Pôsobí na stimulačné body na tvári, krku a dekolte. Pokožka po tomto ošetrení opäť získa okysličený, intenzívne svieži a žiarivý vzhľad.

L’ÉCLAT – Rozjasňujúce vitamínové ošetrenie s bobuľami goji a açaí

Po individuálne prispôsobenej exfoliácii nasleduje osviežujúca aplikácia vitamínmi obohatenej zlupovacej masky, ktorá prebúdza pokožku k novému životu. Potom prichádzajú na rad masážne zinkové valčeky, ktoré pokožku krásne prejasnia. Známky únavy ustúpia a zanechajú tvár oddýchnutú a pokožku prirodzene prekrvenú.

LA FRAÎCHEUR – Hydratačné ošetrenie s kyselinou hyalurónovou a aloe vera

Po šetrnom peelingu nanášame super hydratačnú biocelulózovú masku s infúziou kyseliny hyalurónovej a aloe vera. Nasleduje masáž cez masku za použitia zinkových valčekov. Pleť je po ošetrení plná, žiarivá, jemná a pružná.

LA GÉNÉROSITÉ – Vyživujúce ošetrenie s müsli a avokádovým olejom

Jemný peeling sprevádza nanesenie vyživujúcej masky so zvodnou textúrou šľahanej smotany, obohatenú o avokádový olej. Na záver sú použité zinkové masážne valčeky. Pleť získava intenzívnu výživu a opravu. Je jemná a cíti sa opäť pohodlne.

LA PURETÉ –  Čistiace a purifikačné ošetrenie obohatené o aktívne uhlie, zinok a extrakt z čílskej mäty

Intenzívna hlboká exfoliácia zahreje, aby pokračovala s ultra sviežou, čistiacou, zlupovacou maskou. Po nej obnovujú masážne zinkové valčeky žiarivosť pleti so sklonom k masteniu a nedokonalostiam. Pleť je po ošetrení svieža a bezchybná. Póry sú stiahnuté a pokožka opäť žiariaca. Dajte zbohom otravným nedokonalostiam!

Zažite profesionálne ošetrenie pleti v jednom z našich partnerských salónov PAYOT.