S rastúcimi nárokmi na dobre vyzerajúcu pleť prestáva byť i pánska starostlivosť  tabu. Avšak muži majú iné nároky na kozmetické produkty než ženy. Dôležité je mať menej produktov, ktoré dokážu zastať zároveň niekoľko funkcií, aplikácia ktorých  nezaberie celý deň a ktoré rýchlo účinkujú. Je tiež výhodné, pokiaľ sú príjemne parfumované, pretože to poteší nielen mužov, ale aj ich partnerky.  

 

Optimale je jedinečný pánsky rad, ktorý teraz predstavil nové produkty. Sú nimi Soin Quotidien 3-en-1 a Déodorant 24 Heures s upraveným zložením. Oba produkty sa potom pýšia, ako je u PAYOT zvykom, vysokým podielom (nad 90%),  prírodných látok.  

 

Jedinečné zloženie

Dezodorant obsahuje najmä tri dôležité minerálne látky, ktorými  sú kamenec, uhlie a extrakt  zo smithsonitu. Najzaujímavejším je práve  prvý zo zmienených, ktorý je prírodne adstringentný, zužuje cievy a póry a tým omedzuje vznik potenia, navyše vďaka svojim antiseptickým účinkom tiež eliminuje vznik baktérií, ktoré sú zodpovedné za nepríjemný zápach. Uhlie je potom dôležité pre svoje detoxikačné účinky a extrakt zo smithsonitu má protizápalové účinky a je bohatý na zinok, ktorý pomáha znižovať nadmernú tvorbu kožného mazu.  

 

Objavte rad OPTIMALE

DÉODORANT 24 HEURES

Osviežujúci antiperspirant roll-on

21,00 €

SOIN QUOTIDIEN 3-EN-1

Hydratačný gélový krém 3 v 1

39,00 €

GEL NETTOYAGE INTÉGRAL

Sprchový šampon na tělo a vlasy

20,70 €