Často zabúdané očné okolie si zaslúži  všetku  našu pozornosť. Je obzvlášť tenké a krehké, denne je vystavené tisícom vplyvov a prejavujú se na ňom známky starnutia. Ak chcete mať krásnu pleť, doprajte svojim očiam ošetrenie prispôsobené ich potrebám.

Očná starostlivosť  pre mdlú a unavenú pleť

NOVINKA MY PAYOT SUPER ÉNERGISANT REGARD

Očné okolie je prirodzene citlivé, pretože koža okolo očí je tenšia než na zvyšku tváre. Oči sú preto prvou časťou pleti, kde sa prejavia známky únavy, zlej hygieny alebo fajčenia. Čo s tým? Nové ošetrenie  2 v 1 pre prejasnenie z radu My Payot jej vráti energiu. Multifunkčný výrobok s hybridnou textúrou je možné použiť ako dennú starostlivosť  i ako nočnú masku. Jeho zloženie rešpektuje krehkosť očného okolia a obsahuje 96 % prírodných zložiek.

Zloženie očného krému Super Énerginast Regard z radu My Payot je obohatené o tri super zložky: bobule goji a acai, organické granátové jablko a kofeín. Skutočný koktail pre pleť plný vitamínov a antioxidantov. Bobule goji a acai totiž posilňujú ochranný štít pokožky, ktorý jej pomáha lepšie bojovať proti vonkajším  vplyvom. Organické granátové jablko zase pôsobí proti voľným radikálom a dáva zbohom mdlej pleti. Kofeín pôsobí na očné okolie a znižuje výskyt tmavých kruhov a opuchov.  Výsledok: vaše oči sú viditeľne odpočinutejšie a sviežejšie.

MY PAYOT SUPER ÉNERGISANT REGARD

Oční krém a maska v jednom

30,00 €

Očná starostlivosť pre dehydratovanú pleť

REGARD GLAÇON HYDRA 24+

Prvou známkou nedostatku vlhkosti v pokožke je výskyt dehydratačných vrások okolo očí. Dôvodom je, že táto oblasť má menej žliaz ako zvyšok tváre. Mazové žľazy vylučujú kožný maz, zmes  lipidov, ktorá je nevyhnutná  pre správne fungovanie kožnej  bariéry a pomáha udržovať zásoby vody v pokožke. Zlou správou je, že pokiaľ si nedáte pozor, môžu  sa na Vašej  krásnej  tvári nadobro objaviť vrásky.

Našťastie je možné týmto povrchovým vráskam predchádzať  a vyplňovať ich tým, že pleti dodáte potrebnú vlhkosť. Krém na očné okolie Regard Glaçon z radu Hydra 24+, ktorý je skutočným vodným koncentrátom, hĺbkovo hydratuje očné okolie. Zloženie obohatené o výťažky z fíg, vodného melóna a červených rias vyhladzuje a vypína oči. Gélová textúra tohoto prípravku pre starostlivosť o oči v kombinácii s masážou kovovou guľôčkou  roll-onu dodáva vašej pleti závoj sviežosti. Okrem tohoto cieleného ošetrenia nezabúdajte,  že hydratácia pleti sa vykonáva tiež zvnútra.  Doporučuje sa vypiť aspoň 1 litr vody denne.

HYDRA 24+ REGARD GLAÇON

Osvěžující hydratační roll-on pro oční okolí

32,00 €

Očná starostlivosť proti tmavým kruhom a opuchom

REGARD GLOW MY PAYOT

Dávajte pozor, aby ste ich nezamenili. Zatiaľ čo vačky sú opuchy okolo očí, tmavé kruhy sú pigmentáciou kože pod dolným viečkom. Vzniku oboch prejavov napomáhajú rôzne faktory, ako je fajčenie,  únava, nadmerná konzumácia alkoholu alebo dokonca dedičnosť. Opuchy sú podobné opuchom  tkanív spôsobených  nadbytkom vody a mazu, zatiaľ čo tmavé kruhy ovplyvňujú farbu  pleti. V oboch  prípadoch vyzerajú  oči unavene a vyčerpane.

Tónovacia tyčinka Regard Glow My Payot bojuje proti únave očí a redukuje tmavé kruhy a opuchy.  Univerzálne tónované krytie z prírodných pigmentov zjednocuje farbu  pleti a zakrýva viditeľné známky únavy. Vaše oči sú prebudené  a prejasnené a je to vidieť!

MY PAYOT REGARD GLOW

Korekční tyčinka 3-v-1 pro unavené oči

32,00 €

Očná starostlivosť pre pleť s nedostatkom tónu

ROSELIFT COLLAGÈNE REGARD

Elastin a kolagén, ktoré sú zodpovedné za pružnosť kože, sú v okolí očí tenšie. Táto oblasť tváre je preto chudobná na podporné látky, čo ju robí náchylnú k ochabovaniu. Pre vypnutie očného okolia vytvoril Payot expresnú liftingovú kúru: Roselift Collagène Regard. Veľmi ľahký očný krém obohatený o výťažok z albízie, napustené kolagénom a patentovanou účinnou látkou získanou z damašskej ruže, ktorá je známa svojimi regeneračnými vlastnosťami. Jemne pozdvihuje očné kontúry a prejasňuje pohľad. Zároveň eliminuje vačky a kruhy pod očami.

ROSELIFT COLLAGÈNE REGARD

Oční liftingová péče

45,00 €

Očná starostlivosť pre zrelú pleť

LE REGARD SUPRÊME JEUNESSE

Ako sme už povedali, očné okolie je jednou z prvých oblastí tváre, kde sa prejavujú známky starnutia. Vzhľadom k pomalejšej  obnove ako na zvyšku  tváre a veľkému zaťaženiu  v dôsledku mimiky sa na očných kontúrach rýchlo prejavujú známky starnutia. Medzi 25. a 30. rokom veku sa v kútikoch  očí objavujú prvé jemné vrásky, ktoré postupne nadobúdajú na hĺbke. Starostlivosť o očné okolie Le Regard Suprême Jeunesse sa zameriava  na rôzne prejavy starnutia pleti, ako sú vrásky pod očami, pigmentové škvrny, povislé očné viečka a známky únavy. Spevňuje pokožku a pomáha posilňovať jej prirodzenú obranyschopnosť. Jemný a hodvábny krém kombinuje výťažky z magnólie a orchideje a zanecháva pleť viditeľne mladšiu a hladšiu.

SUPRÊME JEUNESSE LE REGARD

Zdokonalující péče očního okolí

57,50 €

Ak chcete zdokonaliť účinnosť našich produktov na očné okolie, skombinujte ich s našim Gym Beauté Payot. Táto obličajová gymnastika, vytvorená spoločne so Sylviou Lefranc, doprovádza aktívne zložky očných prípravkov pre  dosiahnutie  ideálneho výsledku. Stačí 1 minúta denne k uvoľneniu dekongescie a vyhladeniu očného okolia pomocou presných a cielených masáží.