Skutočne kultovný produkt,  Crème N°2 L´Originale je druhým produktom starostlivosti o pleť stvoreným rukami samotnej Dr Nadii PAYOT takmer pred celým storočím.. Z tohoto legendárneho výrobku, milovaného niekoľkými generáciami vychádza  autentický a výrazný rad pleťovej staroslivosti venovaný emocionálnej pleti.

Ošetrenie s Créme N°2 L’Originale: legendárna masť vyvinutá za využitia odborných znalostí bylín Dr Payot, pôsobí ako účinná ZÁCHRANA, aby ukľudnila lokálne začervenanie a príležitostné podráždenie. Každodenná staroslivosť o pleť s receptúrami pre rovnováhu, ktorá prináša úľavu stresovanej pokožke: Créme N°2 Nuage, Cachemire a Créme N°2 CC Cream.

PAYOT teraz rozširuje tento rad  o dva nové produkty staroslivosti  o pleť špeciálne stvorenej pre netolerantnú pleť, ktorá už viac neznesie žiadnu inú starostlivosť a potrebuje prestávku.

CRÈME N°2

L’ESSENTIELLE

&

CRÈME N°2

EAU LACTEE MICELLAIRE

Dva produkty staroslivosti o pleť s vysoko tolerantným minimalistickým zložením, ktoré rešpektuje citlivosť emocionálnej pleti.

CRÈME N°2 EAU LACTÉE MICELLAIRE

Jemný závoj pre senzitívnu pleť

Odlíčenie je dôležitý krok pre všetky typy pleti, ale pre citlivú pleť to môže byť veľmi problematické. Preto PAYOT vytvoril vysoko tolerantné, neparfemované a minimalistické zloženie, ktoré efektívne odstraňuje make-up, nečistoty a neirituje očné okolie.

Okamžite ukľudňuje známky senzitívity pre dlhotrvajúci pocit pohodlia.

ZAMILOVALI SME SA DO:

Jeho hybridnej textúry: toto extrémne šetrné, delikátne pleťové mlieko je prekvapivo svieže ako voda a krémové ako mlieko. Na pokožke sa jemne topí zanecháva ju kľudnú a hodvábne jemnú!

Naneste ráno a večer pomocou vatového tampónku alebo prstami na celú tvár a krk.

VYSOKO TOLERANTNÉ A MINIMALISTICKÉ ZLOŽENIE

Hypoalergenné, neparfemované zloženie s aktívnymi látkami šetrnými k vysoko reaktívnej a podráždenej pokožke.

MICELY: zachytávajú make-up a nečistoty na povrchu pokožky, pre ich efektívne odstránenie .

PREBIOTIKÁ: Vo forme prírodných cukrov vyživujú takzvané dobré baktérie, ktoré sú vždy prítomné na pokožke a chránia kožnú flóru.

PROBIOTIKÁ: Podporujú účinky prebiotík dávkou ďalších pleti prospešných baktérií pre lepšie vyváženie pokožky ako prirodzenej bariéry a pre posílenie jej vlastnej obranyschopnosti proti vonkajším agresívnym vlivom.

CRÈME N°2 L’ESSENTIELLE

Skutočný odpočinok v rutine starostivosti  o pleť

Ukľudňujúci balzam pre pokožku, ktorá už neznesie  inú starostlivosť. Ponúka jej odpočinok vďaka minimalistickému a neparfémovanému zloženiu. Okamžite ukľudňuje  všetky pocity nepohodlia a obnovuje rovnováhu kožnej flóry, aby bola pleť viacej odolná voči vonkajším agresiám.

Behom mesačného odpočinku alebo len o víkendoch táto starostlivosť  nechává pokožku dýchať a opäť aktivovať  svoje prirodzené funkcie.

ZAMILOVALI SME SA DO:

Jeho unikátnej hybridnej textúry: Jeho maximálne svieža textúra sa jemne vpíja do pokožky, aby ju utíšila, okamžite jej dodala pohodlie a zahalila závojom nehy.

Nanášame ráno a večer na dokonale čistú pleť tváre a krku.

 

VYSOKO TOLERANTNÉ A MINIMALISTICKÉ ZLOŽENIE

Hypoalergenné, neparfémované zloženie s aktívnymi látkami šetrnými k vysoko reaktívnej a podráždenej pokožke.

PREBIOTIKÁ: Vo forme prírodných cukrov vyživujú takzvané dobré baktérie, ktoré sú vždy prítomné na pokožke a chránia kožnú flóru.

PROBIOTIKA: Podporujú účinky prebiotík dávkou ďalších pleti prospešných baktérií pre lepšie vyváženie pokožky ako prirodzenej bariéry a pre posílenie jej vlastnej obranyschopnosti proti vonkajším agresívnym  vlivom.

CRÈME N°2

RUTINA PRE STRESOVANÚ A EMOCIONÁLNU PLEŤ

I

LES GESTUELLES PAYOT®

U PAYOT je krása spojená vždy s pohybom a my túto tradíciu udržujeme sadou cvikov pre podporu účinkov každého prípravku a pre jeho dokonalú aplikáciu Túto techniku rozvíjame tak, aby vám dopriala jedinečný a príjemný kozmetický zážitok.