Vydali sme sa po stopách botanikov a precestovali Francúzsko, aby sme starostlivo  vybrali päť esenciálnych olejov  a drahocenných botanických extraktov, ktoré vašej pokožke  poskytnú presne to, čo potrebuje.

Herbier odhaľuje zdravú a krásnu pleť bez ohľadu  na vek alebo pohlavie.

5 produktov certifikovaných štítkom COSMOS ORGANIC od spoločnosti ECOCERT. Táto náročná certifikácia zaručuje zloženie obsahujúce minimálne 95 % zložiek  prírodného pôvodu a 20 % obsiahnutých zložiek pochádzajúcich z ekologického poľnohospodárstva a ekologicky šetrných a zodpovedných výrobných a spracovateľských procesov.

Odličovací olej pre tvár a oči s organickým olivovým olejom. Jemne čistí pokožku, bez toho aby menil kožnú bariéru, odstraňuje  make-up a rozpúšťa nečistoty.

Pleťové olejové sérum s esenciálnym olejom slamihy.  Kvapka za kvapkou odhaľuje mladistvý vzhľad pokožky, vyhladzuje jej textúru a intenzívne ju vyživuje.

Univerzálny krém na tvár s esenciálnym olejom levandule intenzívne  hydratuje, zjemňuje a upokojuje  pokožku, zatiaľ čo jeho vôňa prináša silný pocit pohody.

Tuhý krém na tvár i telo s esenciálnym olejom rozmarínu hlboko  vyživuje pokožku a relaxuje svaly.

Revitalizačný telový olej s esenciálnym olejom tymiánu dodává pokožke vláčnosť a pohodlie a vyzýva k masáži pre chvíľu  intenzívnej relaxácie.